Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Спеццентр МНС в Ромнах став членом Міжнародної організації рятувальних собак
Спеццентр МНС в Ромнах став членом Міжнародної організації рятувальних собак
Новини міста
П'ятниця, 25 березня 2011, 10:32      Ромни, Сумська область

15 кінологічних розрахунків 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України та 7 волонтерів (громадське об’єднання «Щит», Павлоградський райвідділ ГУ МНС у Дніпропетровській області та Кінологічна спілка України (м.Київ)) тепер зможуть представляти Україну і брати участь у пошуково-рятувальних операціях у різних куточках світу у складі Міжнародної організації рятувальних собак IRO (Internationale Rettungshunde Organisation).

Таке рішення про зарахування 2 СРЦШР МНС України до складу цього професійного інтернаціонального об’єднання кінологів було нещодавно прийняте його керівництвом. А передувала цьому рішенню клопітка праця спеціалістів Роменського підрозділу із здачею відповідних заліків по класу «В», де рятувальники зі своїми чотирилапими вихованцями доводили свою фаховість при пошуку постраждалих під техногенним завалом і заблукалих у природному середовищі, демонстрували свої навички у слідовій роботі та у слухняності й спритності.

Членами IRO (штаб-квартира знаходиться в Австрії) вже являються державні та волонтерські організації з 36 країн світу, серед яких «Центроспас» МНС Росії (нещодавно повернувся з Японії), а також представники Аргентини, Австрії, Бельгії, Бразилії, Канади, Швейцарії, Колумбії, Чеської Республіки, Німеччини, Данії, Естонії, Іспанії, Фінляндії, Франції, Англії, Греції, Хорватії, Угорщини, Італії, Японії, Кореї, Мексики, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Румунії, Швеції, Словенії, Словаччини, Таїланду, Туреччини, Тайваню, Дубаю, Уругваю та США.

«Останнім часом на допомогу рятувальникам приходить усе більш досконала техніка, але найбільш ефективним і результативним методом пошуку досі залишається кінологічний, – зазначив очільник 2 СРЦШР МНС Сергій Біляєв. – Адже собачий нюх і інтуїцію не замінять навіть самі інноваційні технології. Чотирилапий рятувальник здатний уловлювати навіть найслабкіші запахи і відрізняти їх від тисячі непотрібних. Одна собака-рятувальник економить працю десятків осіб. Підготовка такої собаки – досить складний процес, що потребує створення відповідної матеріальної бази, методичної роботи, кваліфікованих кадрів. Саме завдяки старанням собак-рятувальників, їх унікальним здібностям і подвигам, врятовані життя величезної кількості людей».

100.sumy.ua

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм