Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Шкода від економії
Новини міста
Середа, 02 березня 2011, 22:08      Ромни, Сумська область

Прагнути економити на всьому – риса корисна, якщо вона не переростає у жагу заробляти і нічого при цьому не витрачати. Минулого тижня –  у четвер, 17 лютого, близько 11 години  до ювелірної майстерні у центрі міста зайшло двоє не зовсім звичних відвідувачів.

При собі вони мали предмет, котрий пізніше в офіційній хроніці опишуть як «предмет, ззовні схожий на пістолет», та погрожуючи фізичною розправою, викрали ювелірні вироби. Сума збитку наразі встановлюється.

Чому власник майстерні, займаючись таким небуденним видом торгівлі, зовсім не подбав про захист свого товару? Принаймні потрібно було обладнати  приміщення майстерні камерами відеоспостереження або найняти охоронця. Не дарма ця практика є поширеною у солідних ювелірних магазинах по всьому світу. Однак, у даній ситуації грабіжники скористалися саме відсутністю належних заходів безпеки. «Належних», тому що мова йде про торгівлю дорогоцінностями, котрі завжди в ціні. Містом швидко почали ширитися різноманітні плітки та слухи. Але поки що слідство триває й всі обставини встановлюються.

 

Іванна Соловей

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop2
konotop2