Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Вода для села
Новини міста
Середа, 02 березня 2011, 22:05      Ромни, Сумська область

voda_dlya_selaУ жителів Роменського району з’явилася можливість отримати воду не з криниць, де вона іноді спадає, а із глибинних надр. Завдяки підтримці швейцарського проекту можна буде виграти конкурс, за яким у трьох населених пунктах буде прокладено водопровідну мережу.

Конкурс покликаний сприяти покращенню якості та доступності населення  до послуг водопостачання шляхом впровадження альтернативних механізмів надання послуг. Покликаний проект сприяти також розвитку громади та залучення різноманітних джерел фінансування (районний, обласний бюджет, спонсори). З боку швейцарського учасника програми є запевнення про фінансування проекту в розмірі не більше 240 тисяч гривень, або не більше 60% від загальної вартості проекту.

Умовами конкурсу є участь всієї громади села, а не лише його керівництва, створення проекту, котрий охоплює всю територію населеного пункту, фінансова допомога його мешканців. Безперечно, саме останній пункт активізував жваву дискусію серед присутніх на зібранні. Не менше питань виникало у людей і по загальному ходу обговорення, зокрема, їх цікавило облаштування каналізації, етап, на якому швейцарська сторона надаватиме гроші, як повинні вести себе ті селяни, які мають власну свердловину? Адже вони вже вкладали свої гроші у свою ж таки воду.

Конкурс триватиме до 15 березня, тому у всіх зацікавлених у ньому є час обдумати всі спірні питання і втілити мрію про доступ до води.

 

Тетяна Івасин

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння