Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Пензлями про прекрасне
Пензлями про прекрасне
Новини міста
Середа, 05 січня 2011, 10:25      Ромни, Сумська область

виставка робіт художниці Лариси ТерещенкоНапередодні Нового року – 28 грудня – у виставковій галереї ім. І. Кавалерідзе відкрилася виставка робіт художниці Лариси Терещенко.

У кожній її роботі є багато яскравих барв та теплоти. На мистецькому заході був присутній міський голова Микола Калашник. Він зізнався, що з задоволенням бере участь у таких заходах,  оскільки це потрібно йому як людині і керівникові. А учениці із Хмелівської школи своїми щирими відгуками про роботи художниці та спілкування з нею розчулили молоду жінку до сліз – сліз радості.

Художниця у свою чергу подякувала своєму вчителеві Валерію Зосенка. На жаль, цього року знаного роменського митця не стало, але він зумів передати свої вміння послідовникам. «Я хочу, щоб ви побачили світ моїми очима», - сказала Лариса Терещенко присутнім на відкритті. Начальник відділу культури Тетяна Баляба пообіцяла, що пані Лариса буде запрошена на  міжнародний пленер наступного року, а також завдяки підтримці міського керівництва та Роменського земляцтва будуть організовані виставки робіт у Сумах та Києві.

Тетяна Івасин

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

37
37