Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Здобутки вчительки
Новини міста
П'ятниця, 09 січня 2009, 13:53      Ромни, Сумська область
У ЗОШ № 11 пройшов бенефіс творчих здобутків старшого вчителя Галини Корнух.  

Викладач української мови та літератури вже 20 років вчить молоде покоління не тільки правилам правопису та біографій письменників, а й загальнолюдським цінностям. Серед її колишніх учнів багато нині відомих та успішних роменців – бізнесменів, підприємців, лікарів. Та й не лише жителів нашого міста, а і теперішніх мешканців Києва, Харкова, Сум, Одеси тощо.

 

Минулого року Галина Дмитрівна стала автором навчального посібника «Усі уроки української літератури у 8 класі. Для шкіл з російською мовою навчання», видавництва ТОВ Видавнича група «Основа». Ті викладачі, хто користувався цим посібником, висловлювали тільки схвальні відгуки. На відміну від багатьох нинішніх підручників, цей виданий практикуючим педагогом, а не теоретиком, мало обізнаним з реаліями шкільного життя. Тому й являє собою високу цінність як помічник викладачам.

 

Бенефіс пройшов у теплій і майже сімейній обстановці. Представники педагогічного колективу школи Галини Дмитрівни зробили їй чудовий передноворічний подарунок – безліч теплих слів і побажань й надалі складати різноманітні посібники для вчителів-словесників. Заступник директора школи з навчальної роботи Людмила Жогло сказала, що Галина Дмитрівна вже багато років є гордістю навчального закладу. А колишні учні подякували пані Корнух за її чуйне ставлення до кожного свого вихованця і віру в потенціал кожної дитини.

 

Іванна Соловей

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг