Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Хроніка
Новини міста
Неділя, 14 листопада 2010, 22:25      Ромни, Сумська область

В чому сила, брате?

До лікарні довелося госпіталізувати 28-річного чоловіка із Королівщини, котрому його на рік молодший брат наніс ножове поранення в область живота. Як зізнався потерпілий, вони посварилися і розлючений чоловік схопив ножа та вдарив ним брата.

 

Крадуть з могил та машин

Мешканка Овлашів звернулася до міліції зі скаргою про те, що із огорожі могилок її батьків невідома особа викрала металевий ланцюг. І тут річ навіть не у грошових збитках, а в моральних.

Житель вулиці Рози Люксембург вранці свою машину, котра стояла у дворі, не впізнав. Вночі хтось розбив вікно автомобіля та викрав акумулятор й рушницю. А також зловмисник зняв два колеса. Саме тому не варто економити на захисті свого майна і обладнувати машину сигналізацією.

 

Непроханий гість

37-літній житель міста виявив, що до належного йому будинку влізла стороння особа та викрала металеву плиту сумою 300 грн. До приміщення грабіжник проник, віджавши запірний пристрій. Згодом вдалося встановити, що злочин скоїв 31-річний житель села Ненадіївка. Зараз він направлений на примусове лікування до психіатричної лікарні.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня