Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Хроніка подій
Новини міста
Понеділок, 28 червня 2010, 21:29      Ромни, Сумська область

Роменський підпільний мільйонер

У селі Овлаші викрали рекордну суму грошей – понад 30 тис. грн. Саме на таку суму обіднів безробітний мешканець села після неочікуваного візиту до свого будинку невідомих поки що осіб. У світлу пору доби до будинку чоловіка проникли через вікно у ванній кімнаті і викрали 20 тис. грн., 1 тис. дол., золоті вироби. Всього потерпілий втратив 34 тис. грн. Зараз працівники міліції проводять ретельний огляд помешкання чоловіка та встановлюють коло можливих причетних.

 

Техно-бум

За минулий тиждень у черговій частині міліції зареєстровано заяви про викрадення крупної побутової техніки. Вночі до приміщення літньої кухні у 56-річної громадянки проникли невідомі і викрали телевізор. Поскаржилася також до міліції і її 28-літня «колега по нещастю». До її помешкання влізли невідомі і викрали комп’ютер. Щоразу злочинці проникали до будинків без особливих хитрощів: зламавши замки на вхідних дверях. «Допомогла» їм і відсутність господинь вдома та недостатній захист майна від посягань сторонніх.

 

Навіщо батареї влітку?

Саме така думка прийшла в голову турботливим «санітарам» села Ведмеже, коли вони проходили повз будинок культури. За малої кількості культурних заходів у селі одна із кімнат приміщення пустувала. Та й батареї влітку – ні до чого. Тож однієї ночі невідомі викрали звідси 11 батарей. До будинку культури вони проникли через вікно. Туди ж вони і вийшли – вже із прихопленими батареями.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юні майстри
Юні майстри