Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Безмежна відсутність совісті
Безмежна відсутність совісті
Новини міста
Понеділок, 28 червня 2010, 21:26      Ромни, Сумська область

Довіряти свої гроші іншим людям – ризиковано. Ще ризикованіше – доручати іншим людям гроші цілого підприємства. А саме з такою проблемою часто стикаються керівники фірм, які займаються реалізацією продукції у роздрібну торгівлю.

 

Нещодавно прокуратура винесла вирок жінці, яка, працюючи на посаді менеджера, привласнила собі солідну суму коштів. Про деталі злочину нам повідомила помічник прокурора юрист І класу Світлана Думал.

Починаючи ще із червня 2008 року (тобто одразу після прийняття на роботу) громадянка П. регулярно привласнювала собі гроші, зібрані у торгових точках міста, району, а також двох сусідніх регіонів – Недригайлівського та Липоводолинського. Всього вона за два роки зуміла привласнити кошти в сумі  18900 гривень 88 коп., тобто вчинила злочин, передбачений  ч.3 ст. 191 КК України, кваліфікуючими ознаками якого є дії, вчинені повторно.

Жінку не зупиняла ні можлива перспектива кримінальної відповідальності, ні тим більше – звільнення з роботи. В результаті свого нахабства та повної відсутності совісті вона поплатилася волею. Вироком суду П. була засуджена до 3 років 6 міс. позбавлення волі.

Тетяна Івасин

 

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop20
konotop20