Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Хроніка подій
Новини міста
Неділя, 20 червня 2010, 21:46      Ромни, Сумська область

Не встояв

Спокуса грошима для багатьох слабкодухих виявляється занадто великим випробуванням, перед яким не вдається встояти. Особливо, коли йдеться про велику суму грошей.

36-річний менеджер з продажу однієї Сумської фірми звільнився із займаної посади, а гроші, зібрані у приватних підприємців за товар, привласнив собі. Загальна сума грошей, перед якою він не зміг спокійно встояти, майже 24 тисячі грн. На дзвінки він не відповідав, і жодних ознак існування не подавав, але це не допомогло йому сховатися. Зараз підозрюваний у викраденні чужих грошей доставлений у відділок міліції для дачі показань.

 

«Металісти» наступають

Двоє 21-річних непрацюючих молодиків у пошуках дармового заробітку вирішили збирати металобрухт, отримувати за це винагороду, і використовувати її не свої потреби в алкоголі та сигаретах. Одним із пунктів поживи стало підприємство нафтової галузі на території міста. З його виробничої бази ці двоє викрали металеві вироби загальною вагою близько 100 кг. При чому, не відчуваючи жодної загрози, чоловіки діяли вдень. Тепер їм треба переглянути свої позиції щодо легких грошей та відповідальності, яка може за це чекати.

 

Розкрито давній злочин

Цього тижня працівникам міліції вдалося нарешті розкрити крадіжку, скоєну ще у 2007 році. Тоді до квартири державного службовця проникли невідомі, вибивши вхідні двері. Із помешкання зникло 3 тис. доларів, ордени та медалі часів Великої Вітчизняної війни, мобільний телефон. Протягом тривалого часу правоохоронці не могли вийти на слід злочинця, але, як відомо, все таємне з часом стає явним, тож покарання все-таки настигло зловмисника. Цікаво, що грабіжник не мешканець Роменського району, однак навіть заїжджі «гастролери» отримують по «заслугам».

 

Підліток напав на магазин

Із приміщення магазину у центрі міста було викрадено 1200 грн., ключі від магазину, гаманець продавця із 80 грн. у ньому. У магазині, куди навідується багато відвідувачів, важко встежити за всім майном. Саме такою неуважністю продавців і користуються зловмисники. В ході проведення оперативно-розшукових заходів вдалося встановити, що крадієм був вихованець школи-інтернату. Хлопчина витратив викрадені гроші на купівлю мобільного телефону. Цікаво, чому продавець мобільного не поцікавився у неповнолітнього, звідки у нього така сума грошей? Певно, бажання отримати прибуток зараз у багатьох стоїть вище моральних принципів.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юна художниця
Юна художниця