Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Ромни зустріли Литвина аваріями
Ромни зустріли Литвина аваріями
Новини міста
Середа, 16 червня 2010, 13:49      Ромни, Сумська область

Ромни зустріли Литвина аваріями 5 червня, у день приїзду на Сумщину голови Верховної Ради Володимира Литвина поблизу Ромен сталося аж дві аварії на одному місці. Подробиці розповідає інспектор групи пропаганди Роменського ВДАІ Євген Булавко.

 

Близько 6 години ранку між селами Пустовійтівка і Вовківці рухався легковий автомобіль «Фольксваген». Його водій, житель Сум, відволікся від керування, з’їхав у кювет і перекинувся. Пошкодження автомобіля внаслідок зіткнення з деревом були такими серйозними, що ремонту машина вже не підлягає. Водій отримав лише незначні тілесні пошкодження.

Через півгодини після цієї пригоди на цій же ділянці зіткнулися два транспортні засоби – легковий автомобіль «Хюндай» і трактор з великогабаритною бороною. Водій легковика задивився на наслідки попереднього ДТП і не помітив перед собою борони «Джон Діра». Як згодом пояснив водій легковика, він побачив лише сам трактор, а його деталь, яка займала більшу частину проїжджої частини на даній ділянці, не помітив. На щастя, людських жертв вдалося уникнути.

 

Тетяна Івасин

 

Фото

Наслідок неуважності водія на дорозі

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел