Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Назустріч літу
Новини міста
Середа, 09 червня 2010, 10:11      Ромни, Сумська область

останній дзвоник у навчальних закладахНу от і пролунав останній дзвоник у навчальних закладах. Всього у Ромнах протягом 2009-2010 навчального року навчалося 4566 учнів, 280 школярів закінчили 11 клас, 632 – випустилися із 9-их класів. Всі без виключення діти з нетерпінням чекали свята останнього дзвоника, щоб зробити крок назустріч літу і нарешті вдосталь награтися та відпочити від уроків.

 

У спеціалізованій школі № 1 27 травня очікували 64 випускники, першачки та решта учнів закладу. Їх вітали не лише батьки та вчителі, а й очільник міста Павло Помаран, начальник відділу освіти Зінаїда Горбик та представник обласного управління освітою Юрій Харламов.

Свято останнього дзвоника видалося не тільки радісним через близькість довгих літніх канікул, але і сумним через сльози на очах випускників, їх наставників та батьків. Найкращим учням – переможцям олімпіад – вручали грамоти. Не забули і про їхніх вчителів. Директор школи Валентина Судїна повідомила всім приємну звістку – наша Роменська спеціалізована школа № 1 увійшла до книги «Флагмани освіти та науки України» як один із найкращих навчальних закладів країни. Ще однією новиною є активне залучення інтерактивних технологій до освітнього процесу. З наступного навчального року батьки зможуть на спеціальному сайті школи довідатися про оцінки своєї дитини, домашні завдання  та рівень досягнень.

Окремим рядком хочеться сказати про Аню Татарінову – ученицю 9 класу. Під час її проникливого співу на очах багатьох матерів тремтіли сльози: пісня «Мама» звучала напрочуд щиро і мало кого залишила байдужим.

Тетяна Івасин

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

40
40