Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Будемо із саньми
Новини міста
Вівторок, 01 червня 2010, 15:00      Ромни, Сумська область

Слухняно наслідуючи давню істину про підготовку саней влітку, члени виконавчого комітету саме цим і зайнялись на черговому засіданні: мова йшла про стан підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період. 

 

Начальник управління міського господарства Михайло Кочерга доповів не лише про підготовку до майбутньої зими, а й прозвітував, як місто пережило попередню: «Всі мережі працювали нормально, єдиний екстрений випадок – порив мереж у їдальні школи №11. Дві покрівлі на будинках були зруйновані снігом – по провулку Соборної, 7 та вул. Маяковського, 79. Із невиконаних завдань залишається станція знезалізнення на Процівці. Але ми сподіваємося у цьому році все ж запустити чисту воду у місто».

Повідомив пан Кочерга і те, що минулий опалювальний сезон місто почало без боргів за газ. Зараз же перед усіма боржниками стоять жорсткі графіки погашення заборгованості. Врахувавши, якою сніжною була остання зима, заплановано збільшити кількість посилочного матеріалу, для чого треба знайти відповідну техніку та фінансування.

Мер Павло Помаран натякнув на пріоритети Ромен: «Щоб наше місто включили до переліку отримувачів дотацій, треба подати пакет документів у міністерство житлово-комунального господарства. На це є чіткі терміни, у які ми повинні втиснутись».

Директор «Ромникомунтепло» Георгій Кунцевич розповів, що під час гідровипробувань мереж виявили 18 поривів, 9 з яких уже усунули. Минулого року було запущено 4 нових сучасних котли, отримані по проекту ТАСІС, планують ще два котли підключити у цьому році. Опалювальний період повинен початися за графіком – 15 жовтня 2010 року.

Головний інженер «Ромнитеплосервісу» поінформувала, що у них є близько 30% боржників, які досі не розрахувалися за спожите тепло. Підприємство обслуговує тільки населення, тому боргів багато.

Члени виконкому погодились, що підготовка до наступної зими ведеться у нормальному режимі.

Ольга Калиновська

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop70
konotop70