Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

І совість не мучить?
Новини міста
Вівторок, 01 червня 2010, 14:56      Ромни, Сумська область

Золото завжди приваблювало до себе бажаючих легкої наживи. Цей метал вважався доволі легким способом заробітку, коли за допомогою своєї спритності без особливих зусиль вдавалося отримати cолідний заробіток.  


Нещодавно до міліції звернулася дівчина, яка спочатку і подумати не могла, хто саме спокусився на її майно. 25-літня жінка поскаржилася, що невідома особа при не встановлених обставинах проникла до її помешкання і викрала золоті вироби на загальну    суму 6440 грн. В ході оперативних заходів вдалося встановити, що підозрюваною особою  є 19-літній громадянин Віктор, її давній знайомий.

«Я їхав із другом на його машині, і раптом під час чергового маневру виявилося, що я подряпав його автомобіль – зізнався Віктор. Власник машини сказав мені, що я йому винен 10 тисяч гривень за подряпину. Я злякався – де мені взяти такі гроші. І раптом згадав, що у тітки зажди водилися великі суми грошей. Саме у неї  і поцупив золоті  вироби». Однак замість того, щоб віддати борги, молодик всі прибутки витратив на гулянки та алкоголь. Згодом молодий чоловік витратив солідну купу грошей на те, щоб пригостити свою подружку – і за сумісництвом, доньку обікраденої тітки  Галини.

Молодикові навіть не здалося нахабством принести дівчині букет, і заодно «загребущими» руками поцупити золотий перстень його дівчини, який так і просився до його кишені. Злочинець вирішив не спокушати долю, і тому забрав лише один перстень: «Мені здалося, що пропажу одного персня просто не помітять», - пізніше пояснив Віктор слідчим.

Дійсно, спочатку власниця персня навіть не подумала, що її дорогоцінність викрав знайомий. І лиш згодом з’ясувалось, що на отримані гроші чоловік водив свою дівчину у кафе, ресторани, де за її ж гроші пригощав її спиртним.

19-річний підозрюваний живе разом з батьком та мачухою, і, на жаль, був цілковито наданий сам собі. Наразі порушено кримінальну справу за статтею 185, ч. 3 (крадіжка, поєднана з проникненням до житла), згідно якої передбачена кримінальна відповідальність строком від 3 до 6 років позбавлення волі.

Після спілкування зі слідчими молодий чоловік так і не усвідомив вагомість своєї провини, жодного розкаювання  від нього не дочекалися. На його переконання, у його діяннях немає криміналу, адже «красиво жити на заборониш». Якби ще й це завжди узгоджувалося з законами, можна б було погодитися з Віктором, а так – доведеться нарешті відповісти за свою тягу до безтурботного існування.

Наталія Войтенко

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм