Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Плюси від співпраці
Новини міста
Вівторок, 01 червня 2010, 14:55      Ромни, Сумська область

Село Глинськ є дещо незвичним населеним пунктом . Тут функціонує аж три навчальні заклади різних профілів, а тому молоді у селі доволі багато. Безумовно, сьогодні представники підростаючого покоління  змінилися. І, на жаль, в гірший бік: у них часто на першому місці стоять сумнівні цінності – змагатися у кількості випитого алкоголю або викурених цигарок. 

 

Минулої середи у приміщенні Глинської сільської ради зустрілися представники громадськості, депутати та дільничні інспектори, котрі обслуговують дане село. Начальник дільничних інспекторів міліції Анатолій Лобода зазначив: «Треба активізувати співпрацю громадських формувань та міліції. Ви живете у цьому селі, краще знайомі з односельцями». Присутні на зібранні відмітили, що громадські формування мають змогу чергувати тільки на свята, адже їх збирають із відповідальних, а отже і працюючих людей.

Анатолій Іванович додав: «Сьогодні мало бажаючих співпрацювати з міліцією в плані інформування, бо люди налякані можливою помстою. Хотілося б проводити спільні рейди з представниками села по кафе та місцям масового зібрання молоді. На жаль, попри заборону продажу алкоголю особам віком до 18 років, багатьом продавцям байдуже, хто у них купить товар – лиш би продати й отримати прибуток. Якщо на них скласти адмінпротокол, це автоматично призводить до вилучення ліцензії, гроші за яку не повертають. І видати її на те саме ім’я, що і попередню, не можна».

Щодо крадіжок, то всі відмітили велику кількість посягань на майно стареньких одиноких людей. Дійсно, чомусь до фізично здорових молодих людей мало хто насмілиться проникнути. А от до беззахисної бабусі – легко. Прикро, що для злочинців вже немає жодних моральних принципів.

Сільський голова Глинська Сергій Філоненко підсумував: «Дільничні інспектори працюють нормально, ми задоволені якістю їхньої роботи». З ним всі погодилися, що інспектори Володимир Лавірко, Олександр Клименко та Вадим Сергієнко, які обслуговують окрім Глинська, ще і прилеглі села: Гудими, Братське, Андріяшівку, Василівку, Андріївку, Хоминці, Артюхівку, Волошнівку, Локню, Лесківщину, Ярошівку, Нову Греблю, Чеберяки, Сурмачівку, Шумське. Вони завжди приїздять на прохання жителів села.

Тетяна Івасин

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ярмарок
Ярмарок