Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Смішно і в тему
Новини міста
П'ятниця, 23 квітня 2010, 08:41      Ромни, Сумська область

Смішно і в тему У суботу пройшла гра КВН за участю міських команд. Порівняно з попереднім роком,  у якому змагалися тільки дві команди, цей виглядав уже більш професійно. За перемогу змагалися представники школи №5 «Адреналін», команда «Наші» та збірна центру позашкільної роботи «КМТС». Приємно, що тематика жартів стосувалася специфіки саме нашого міста. Наприклад: «Якщо ви вирішили лікуватися у Роменській лікарні, вітаємо – ви дійсно хворі!». Або всіляко експлуатували нещодавно створений пам’ятник дулі. Свіжі жарти вигідно відрізняються від «передирань» з телевізійного аналога гри.

Із трьох команд чомусь тільки одна – «Адреналін» - використовувала українську мову. І навіть ведуча під час розминки питання озвучувала російською. Представники 5-ої школи дуже яскраво показали останній дзвінок у селі Забурбелівка, де учням пояснювали, що аплодувати означає «льопати». І коли випускниця солідних габаритів виносить не лише сам дзвінок, а й хлопця, то зал просто не міг стримати шквалу емоцій.

Зал вдячно аплодував за гарний настрій, який намагалися підняти усі гравці, однак на голову вище виглядали представники саме школи №5, які й вибороли цілком заслужену перемогу. Їм та іншим учасникам гри грошові винагороди вручив співорганізатор заходу, депутат міської ради В’ячеслав Губар. Також всі учасники отримали грамоти.

Тетяна Івасин

kvn2

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм