Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

ЗНОву про ЗНО
Новини міста
П'ятниця, 23 квітня 2010, 08:39      Ромни, Сумська область

Як відомо, тепер для вступу до вищого навчального закладу (незалежно від форми навчання) треба проходити тестування, яке і є перепусткою абітурієнтів до вишів. Врахувавши деякі помилки та недопрацювання попереднього року, Міністерство освіти внесло певні корективи. Цьогорічним абітурієнтам при вступі надано право подавати сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2008, 2009 або 2010 роках. Також регламентовано кількість вищих навчальних закладів і напрямків підготовки, куди абітурієнт може подати заяву: квота – не більше п'яти вищих навчальних закладів України та трьох спеціальностей. На відміну від попередніх років передбачено врахування середнього бала атестата з округленням до десятих частин бала (за 200-бальною шкалою).

Абітурієнтам на заочну форму навчання, які отримали освіту у 2007 році і раніше, цього року надано право вступати до вишів через тестування або за результатами вступних випробувань з конкурсних предметів.

Цього року у Ромнах виявилося 419 бажаючих пройти тестування з української мови. Рідна мова є обов’язковим предметом для всіх абітурієнтів. Також обов’язково потрібно здати тестування з математики або історії. Решту предметів учень обирає сам, залежно від вподобаного профілю. Цього року 291 бажаючий буде здавати іспит з історії, 283 – з математики, 126 – з географії, 104 – з англійської мови, 117 – з біології, 50 – з фізики та 32 – з хімії.

Тетяна Івасин
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

45
45