Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Техогляд 2010 року
Новини міста
П'ятниця, 23 квітня 2010, 08:37      Ромни, Сумська область

tehosmotrВіднедавна до порядку проходження ДТО внесли ряд змін. Державний технічний огляд транспортних засобів, не залежно від форм власності, тепер проводиться з такою періодичністю:

Два рази на рік — засоби, призначені для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння більш як дев’ять з місцем водія включно, та спеціалізовані засоби для перевезення небезпечних вантажів.

Один раз на рік — засоби, призначені для перевезення вантажів з максимально дозволеною масою понад 3,5 тонни, а також спеціальні та спеціалізовані засоби, зокрема автокрани, таксі, автомобілі швидкої медичної допомоги тощо.

Один раз на два роки — засоби, призначені для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння не більш як дев’ять з місцем водія включно та для перевезення вантажів з максимально дозволеною масою до 3,5 тонни, а також мотоцикли та інші механічні транспортні засоби у такому порядку:

- у рік, який закінчується на непарну цифру — засоби, остання цифра року випуску яких непарна;

- у рік, який закінчується на парну цифру і нуль, — засоби, остання цифра року випуску яких парна або нуль.

Змінено також і строки проведення державного технічного огляду:

- з 15 січня по 15 грудня — для тих засобів, техогляд яких проводиться один раз на два роки або один раз на рік;

- з 15 січня по 30 червня та з 1 липня по 15 грудня — для тих засобів, техогляд яких проводиться два рази на рік.

На техогляд подаються наступні документи:

1.Паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.

2.Протокол перевірки технічного стану, виданий уповноваженим суб’єктом господарювання не раніше 45 діб до дати проведення технічного огляду або міжнародний сертифікат технічного огляду, виданий центром технічного огляду для засобів, що виконують міжнародні перевезення вантажів і пасажирів. На даний час в м. Ромни таким суб’єктом господарювання є приватний підприємець Пелепей Денис Анатолійович, діагностична станція знаходиться за адресою м.Ромни, вулиця Пролетарської Солідарності, 37-Г.

3.Реєстраційні та інші документи, що підтверджують право використання зазначеного транспортного засобу.

4.Посвідчення водія.

5.Медичну довідку щодо придатності водія до керування транспортним засобом.

6.Поліс обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності.

7.Квитанція про сплату податку з власників транспортних засобів. Юридичними особами додатково подається розрахунок податку з власників засобів.

Без сплати у повному обсязі штрафів, накладених  на власника автомобіля чи довірену особу, ДТО не проводиться.

Плата за проведення державного технічного огляду автомобіля і автобуса становить 12 грн., мотоцикла, моторолера, причепа та напівпричепа 8 грн. Вартість одного  талона про проходження ДТО становить 22 грн. 50 копійок. Комп’ютерні послуги – 24 грн. Ставки податку з транспортного засобу залишаються не змінними і визначаються залежно від категорії ТЗ та об’ємом циліндрів двигуна.

Технічний огляд індивідуальних транспортних засобів міста Ромни та Роменського району  проводиться, працівниками ДАІ  за адресою м. Ромни, вулиця Полтавська 4-А, понеділок – 13.00 -17.00годин,  вівторок  08.00 – 15.00 год., середа 13.00 – 17.00 год., четвер  08.00 – 15.00 год., п’ятниця  13.00 – 17.00 год.,  субота  08-00 до 12-00 год.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 09 липня 2008 року, талон про проходження ДТО дійсний до дати, вказаної на тильній стороні  - не пізніше! Інакше після терміну про проходження ДТО накладається на водія штраф згідно ст..121 КуПАП України (від 340 до 425 гр.)

 

 

Начальник відділення ДАІ з обслуговування м. Ромни, Роменського району підполковник міліції А.М.Щербина.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

"Наші"