Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

операція «ВІЗИТ»
Новини міста
П'ятниця, 23 квітня 2010, 08:35      Ромни, Сумська область

З метою підвищення обізнаності дільничних інспекторів міліції про стан справ на дільниці, підняття авторитету дільничних інспекторів міліції серед населення з 01.04.2010 р. проводиться операція «ВІЗИТ» .

В ході операції проводиться поквартирний та подвірний обходи громадян дільничними інспекторами міліції та вручення візитних карток на обслуговуваній території.

Проводяться співбесіди з листоношами, доглядачами будинків, працівниками житлово-комунальних установ з метою виявлення інформації стосовно осіб, які ведуть антигромадський спосіб життя та мають наміри скоїти злочини.

Особлива увага приділяється людям похилого віку, адже саме ця категорія громадян найчастіше стає жертвами шахраїв.

Хотілося б відчувати більше порозуміння з боку жителів міста. Завдання дільничного інспектора – тісно співпрацювати з мешканцями своєї дільниці, для чого дуже важливим фактором є обізнаність з контингентом. Прохання до громадян з порозумінням відноситись до вручення візитних карток. Запам’ятайте свого дільничного, залиште його візитну картку, на випадок, коли Вам знадобиться його допомога.

По закінченню операції «ВІЗИТ» буде стовідсоткове забезпечення громадян візитними картками дільничних інспекторів міліції на обслуговуваній території та обійдені всі житлові помешкання громадян.

 

Помічник начальника по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ Роменського МВ ГУМВС                                               Н.М.Войтенко
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop48
konotop48