Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Пиво – теж алкоголь
Новини міста
Неділя, 11 квітня 2010, 18:19      Ромни, Сумська область

Пиво - алкокогольПотепління та весняна погода сприяють тому, що все більше людей бажають провести час на свіжому повітрі. І так вже склалося, що у переважній більшості випадків громадяни відпочивають разом зі спритним. Віднедавна до кодексу України про адміністративні правопорушення були внесені зміни. А саме – до переліку алкогольних напоїв додали пиво.

Тепер згідно статті 178 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді тягне за собою попередження або накладення штрафу від  одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян». Отже тепер вживання пива на вулицях,  у  закритих  спортивних спорудах,  у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи   транспорт   міжнародного   сполучення)   та  в  інших заборонених   законом   місцях буде каратися.

Звісно, це не означає, що тепер всім треба переходити на безалкогольний спосіб життя, адже є цілий ряд місць, де розпиття спиртних напоїв не заборонено: підприємства торгівлі  і громадського   харчування,   в   яких  продаж  пива,  алкогольних, слабоалкогольних  напоїв  на  розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування.

Заступник командира взводу патрульної служби Наталія Потапенко розповіла, що частіше карають за появу у громадських місцях у стані сп’яніння. Покаранням за це є сплата штрафу у сумі 85 грн. (максимально). Якщо порушника спіймають вдруге, то максимальна сума штрафу може скласти 119 грн. «За порушення закону затримуємо як неповнолітніх, так і дорослих громадян, - пояснює пані Наталія. Далеко не всі спокійно ставляться до того, що їм доведеться виплачувати солідну суму фінансових стягнень. Прикро, коли бачимо хлопчаків, які самі ще не заробляють грошей, але витрачають їх саме на випивку. Між іншим, за неповнолітніх відповідальність несуть батьки. Тобто або дорослим треба витрачати час на виховання своїх дітей, або ж доведеться витрачати гроші за їх правопорушення».

Тетяна Івасин

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка