Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Злочин і діти
Новини міста
Неділя, 11 квітня 2010, 18:13      Ромни, Сумська область

Нещодавно закінчилася операція під умовною назвою «Магазин». Начальник кримінальної міліції у справах дітей Анатолій Книга розповів про деталі профілактичних заходів: «Дана операція в першу чергу була направлена на попередження пияцтва і тютюнопаління в дитячому середовищі, виявлення  порушень правил торгівлі, пов’язаних з продажем спиртних напоїв та тютюнових виробів, притягнення до відповідальності дорослих, які втягують неповнолітніх у пияцтво та наркоманію», - розповів Анатолій Володимирович.

Комплекс заходів проходив з 15 по 24 березня на території міста Ромни та Роменського району. За цей час було притягнуто до адміністративної відповідальності «аж» 5 неповнолітніх, з них 1 – за паління в забороненому місці, 4 – за розпиття спиртних напоїв та появу в громадському місці в стані алкогольного сп’яніння. До адміністративної відповідальності за продаж алкоголю неповнолітнім притягнуто 1 особу. 2 дорослих притягнули до відповідальності за втягнення неповнолітніх у розпиття спиртних напоїв  та доведення до стану сп’яніння.

Зараз працівниками кримінальної міліції у справах дітей проводиться операція «Генофонд» - протидія наркоманії серед неповнолітніх.

Зазначив Анатолій Володимирович те, що за правопорушення, скоєні дітьми, відповідальність несуть їх батьки. Найчастіше порушують закон ті неповнолітні, котрі мають повну свободу дій. І причиною злочинних дій є навіть не соціальний статус та доходи родини, а виховання – або його відсутність.

Тетяна Івасин


 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юні майстри
Юні майстри