Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Техніка захоплює дітей
Техніка захоплює дітей
Новини міста
П'ятниця, 12 грудня 2008, 13:08      Ромни, Сумська область
Захоплення молоді технікою, новизною, перспективами її розвитку набуває дедалі більшого поширення та відповідно викликає прагнення до оволодіння її таємницями, опанування певної сфери технічних знань.

 

В Роменському центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю вже 28 років працює керівником радіотехнічного гуртка Юрій Строкань .

 

Він розповідає:

 

«Найважливішим напрямом діяльності керівника гуртка  є навчання дітей правильно трудитися: планувати роботу, економити і берегти матеріали та обладнання, застосовувати передові прийоми і методи праці, швидко і грамотно читати технічну документацію.

 

Наші гуртківці з цікавістю відвідують заняття радіотехнічного гуртка, бо керівник урізноманітнює їх заняття: проводить уроки-бесіди, уроки-лекції, виставки, конкурси. У нас діти вчаться виготовляти електронні годинники, частоміри, іграшки, дзвінки, мультиметри, приймачі, кольорово-музичні установки, ремонтують радіоапаратуру.

 

Знання і вміння набуті дітьми при вивченні радіосправи стають їм у пригоді в подальшому навчанні в технічних вузах, технікумах, училищах, при проходженні військової служби, в побуті.»

 

Творчий пошук форм і методів викладання програмового матеріалу, доцільне використання кожної хвилини на занятті, максимум уваги до всіх видів роботи, все це забезпечує високий науковий рівень знань. Як підсумок цього – неодноразові перемоги в обласних змаганнях з радіотехнічного конструювання (5 перших місць і 3 третіх місця) і участь у Всеукраїнських змаганнях у 2007 році.

 

І в цьому році знову перемога! 28-29 листопада команда роменців зайняла І командне місце в обласних змаганнях в місті Суми з радіотехнічного конструювання. В молодшій віковій категорії І місце зайняв Сергій Пінчук (ЗОШ №5), у старшій – Юрій Коваленко (ВПУ№14).

 

Тепер юні радіо конструктори захищатимуть честь області на Всеукраїнських змаганнях  в Києві.

 

Сергій Закорко

 

по матеріалам Світлани Яременко, завідуючої відділом техніки та спорту ЦПО та РТМ
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юний орел
Юний орел