Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Податківці виявили незаконну піротехніку, «ліву» горілку та «піратські» компакт-диски
Податківці виявили незаконну піротехніку, «ліву» горілку та «піратські» компакт-диски
Новини міста
П'ятниця, 15 січня 2010, 20:09      Ромни, Сумська область

У святкові дні оперативники податкової міліції провели 35 рейдів-перевірок на ринках та торгових пунктах області, де виявили небезпечну контрафактну продукцію та товари сумнівного походження, завезених в область нелегальним шляхом.

У результаті виявлено 32 порушення чинного законодавства, складено 17 адміністративних протоколів, вилучено з незаконного обліку товарів на суму понад 320 тисяч гривень.

На ринках м. Суми, а також в райцентрах м. Ромни, Конотоп, Охтирка податківці припинили незаконну торгівлю піротехнічними виробами невідомого походження, що могли становити загрозу для життя людей. Вилучено небезпечні вироби вартістю понад 150 тисяч гривень.

З пунктів торгівлі аудіо-відеопродукцією конфісуковано «піратські» CD та DVD диски на суму понад 50 тисяч гривень.

При перевірці інформації щодо реалізації через торговельну мережу супермаркетів обласного центру партії «лівої» горілки, податківці виявили та вилучили з магазинів понад 500 пляшок горілчаної продукції з підробленими марками акцизного збору.

Наразі за даним фактом проводиться перевірка. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

 

http://100.sumy.ua

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг