Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Міліцейські хроніки тижня.
Міліцейські хроніки тижня.
Новини міста
Понеділок, 28 липня 2008, 02:00      Ромни, Сумська область
23.07.
В ніч на 23.07. невідома особа шляхом розбиття віконного скла проникла до приміщення гаража, належного 42-х річному громадянину, мешканцю м. Ромни, звідки скоїла крадіжку електродрелі та болгарки, а також пошкодила праву частину кузова автомобіля.
В ході обшуку за місцем мешкання 39-ти річного громадянина, мешканця м. Ромни виявлено та вилучено 30 гр. макової соломки та 20 мл. розчину опію. Вирішується питання в порушенні кримінальної справи.
Під час перебування 31-но річної громадянки, мешканки м. Ромни в клубі гральних автоматів в неї було викрадено сумочку в котрій знаходились перукарські інструменти, гроші та бонусні карти магазинів. Проводиться подальша перевірка.

24.07.
Невстановлена особа шляхом вільного доступу у 16-ти річного громадянина, з кишені штанів, які він залишив на березі річки «Сула» викрала належний йому телефон. Проводиться подальша перевірка.
Близько 18:00 в одному з відділень Роменської ОСЛ 51-ти однорічний хворий навмисне палицею наніс декілька ударів в голову 47-ми річному хворому. Внаслідок нанесених тілесних ушкоджень останній помер.
На трактолрній бригаді одного з сел Роменського району було затримано автомобіль водій якого та пасажири даного автомобіля, жителі смт Л. Долина вчинили крадіжку металобрухту чорних металів. Проводиться подальша перевірка.

25.07.
В ніч на 25.07. шляхом перекусу металевої решітки вікна недобудованого будинку, що належить 30-ти річному мешканцю м. Ромни викрадено 15 рулонів «Ізоверу». Проводиться подальша перевірка.
Невідомі особи шляхом вільного доступу здійснили крадіжку запчастин на мотоцикл, котрі знаходились на подвір'ї господарства, що належить 53-х річному громадянину м. Ромни. Проводиться подальша перевірка.
О 09:00 був затриманий 25-ти річний громадянин, мешканець м. Ромни, не працюючий, у якого під час огляду вилучено 11 рослин маку. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.
Невідомі особи шляхом розбиття віконного скла, проникли до електромайстерні одного з ВСК Роменського району, звідки скоїли крадіжку 5-ти електродвигунів. Проводиться подальша перевірка.
Було встановлено, що крадіжку з квартири, яка мала місце 22.02.2006 скоїв 25-ти річний мешканець Полтавської області, крадіжку скоїв з метою продажу викраденого, гроші витратив на особисті потреби.. Даний громадянин відбуває покарання в пвк-64 Полтавської області, за аналогічні злочини скоєні на території Полтавської області.

26.07.
25-ти річний громадянин, раніше судимий, мешканець м. Ромни, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, шляхом вільного доступу таємно проник через двері до будинку свого знайомого, де заволодів мобільним телефоном та грошима. Мобільний телефон вилучено.

27.07.
Невідомі особи шляхом розбиття віконного скла та відгинання Металевих ґрат з приміщення одного з відділень зв'язку Роменської дільниці викрали продукти харчування та побутову хімію. Прийнятими розшуковими мірами встановлено, що дану крадіжку скоїли 25-ти та 35-ти річні громадяни мешканці Роменського району непрацюючі, раніше судимі.
Під час проведення операції «Урожай» було встановлено, що 27.07. водії однієї з Донецьких фірм 25-ти річний мешканець Донецької області та 34-х річний мешканець Херсонської області шляхом вільного доступу з одного з зернотоків Роменського району викрали біля 1740 кг. зерна ячменю, та реалізували його 56-ти річному мешканцю Роменського району. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни