Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Чи призведе нестабільність перевезень до соціальної напруги роменців....
Чи призведе нестабільність перевезень до соціальної напруги роменців....
Тандем-пресс
П'ятниця, 13 вересня 2013, 07:27      Ромни, Сумська область
Майже протягом місяця мешканці вулиць Маяковського, Коржівська, Мічуріна, Островського обурюються зникненню автобусного маршруту № 15, адже саме він був зручним для місцевих жителів цих вулиць та прилеглих до них. Чи буде відновлено цей маршрут та на що сподіватися роменцям редакції газети Тандем погодився розповісти директор комунального підприємства “Ромнитранссервіс” Проценко Віктор Миколайович.

Вікторе Миколайовиче, нещодавно Ви очолили комунальне підприємство “Ромнитранссервіс”, як говорять: “нова мітла по-новому мете”. Ваша попередниця звітувала на недостатній фінансовий стан підприємства: несвоєчасна виплата заробітної плати, колізії з перевізниками, тощо. Що конкретно Вами робиться для покращення фінансового стану, можливо надання нових послуг?
Я очолюю дане підприємство лише два місяці. За цей період мною вдалося вирішити питання з погашенням заборгованості по комунальним платежам, виплата заробітної плати та більш-менш налагоджена співпраця з перевізниками.
Нещодавно на сесії Роменської міської ради було оприлюднено запит мешканців міста, а саме, вулиць Маяковського, Мічуріна, Островського з приводу відміни автобусного маршруту № 15. Скажіть, що робиться в цьому напрямку?
На сьогоднішній день, перевізник Юрченко Ю.Ю. відмовився від обслуговування даного маршруту. Так, одного разу він не виїхав на лінію.... Коли я поцікавився чому відсутній автобус, останній приїхав до мене та написав заяву на відмову від обслуговування даного маршруту. Свої дії перевізник мотивує: відсутністю пасажиропотоку, незбалансованістю рейсів, постійною зміною графіків руху, відсутністю компенсації за пільгові перевезення протягом семи місяців, тощо. Адже окрім того, що перевізник обслуговує населення даних районів, він має сплатити  податки, виплатити заробітну плату, заправити автомобільний транспорт, тощо. Тож і виходить, що транспорт простаює та веде до збитковості. Ще скажу, мною вивчався пасажиропотік даного маршруту. На відміну від інших — пасажиропотік невеликий, а це зокрема, пасажири пільгової категорії. На сьогоднішній день, мною запропоновано кожному із перевізників на обслуговування даного маршруту — відмовлено. Я їх чудово розумію, адже нестабільна ситуація в місті з перевізниками й тягне за собою ось такі неприємні моменти, адже кожен із них невпевнений у завтрашньому дні.
Що Ви маєте на увазі під нестабільною ситуацією?
У першу чергу, рішення Харківського Апеляційного суду,  що набрало законної сили  2 серпня 2013 року, відповідно з яким, усі перевізники, можна сказати “на пташиних правах”. Останнє слово, щодо вирішення цієї напруженої ситуації за місцевою владою. Тож, кожен із перевізників, наразі, не впевнений яке рішення прийме місцева влада завтра, але вони всеодно працюють. Ще одним колапсом міг би назвати й перекручені графіки руху автобусного транспорту, які, на мою думку, були складені непрофесійно.
Тож чи не буде подібною ситуацією автобусний маршрут № 14?
Скажу, відверто, даний автобусний маршрут також на грані. Адже, ще раз наголошу, що на цей маршрут припадає пільгова категорія роменців, а Ви самі знаєте, що компенсація за пільгові перевезення йде з затримкою.  Наразі, він буде продовжувати перевезення, завдяки лише тому, що на тій дільниці маршруту хоч трохи відремонували дорогу.
Але ж на сесії Роменської міської ради було, обумовлено, що автобусний маршрут буде відновлено до 1 вересня? А що скаже Ви?
На жаль, мене на цьому засідання не було, і я неможу говорити про те, що конкретно хто та кому обіцяв....Але, скажу, я кожен день працюю над вирішенням цього питання. Й можливо на наступному тижні цей маршрут буде відновлено.
Було також зауважено, що ні про які автобусні маршрути не може бути й мови, адже по цих вулицях не передбачені навіть автобусні зупинки. Чи робиться що-небуть у цьому напрямку?
На автобусні зупинки було виділено 80 тис.грн. На ці кошти планують змонтувати шість автобусних зупинок. Але зазначу, ці зупинки мають чотирьохметрові розміри, що просто не є доцільними для таких вузьких вулиць, як Маяковського, Коржівська, тощо. Для таких вулиць ідеально б підійшли зупинки не більше двох метрів. А зупинки розміром у чотири метри, скажу, підходять для таких зупинок, як “Круг”, “Поштампт”, “Вокзал”, де існує великий пасажиропотік та скупчення людей. Тож, на мою думку, потреба у таких зупинках — невелика.
У свій час виявився нерентабельним і 12 автобусний маршрут, який слідував на вулицю Крупська?
Взагалі, маршрут № 12, це маршрут № 7. Тільки й те, що у певні години він заїзджав на вул. Крупська. Над цим питанням я працюю й сьогодні. Як варіант, можливо, декілька рейсів пускати такий автобусний маршрут, як № 3, № 9 бо остання зупинка яких на поштампті. Дійсно, мешканцям цього мікрорайону достатньо було б й три рейси, наприклад два зранку та один ввечорі. Але знову ж нагадаю, нестабільна ситуація у місті з перевезеннями і стан багатьох важливих питань не буде вирішуватися позитивно доки не відновиться злагоджена та впевнена робота перевізників.
Дякую за відповіді.
Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм