Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Ромни відзначили День Державного прапора
Ромни відзначили День Державного прапора
Тандем-пресс
П'ятниця, 13 вересня 2013, 07:26      Ромни, Сумська область
23 серпня 2013 року місто Ромни відзначило День Державного Прапора України. Вранці цього дня в урочистій обстановці біля Роменської міської ради було піднято стяг нашої держави. В урочистостях взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, працівники державних установ та жителі міста.

Всіх присутніх зі святом привітав керманич міста Микола Калашник та побажав людям, щоб їх життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Щоб це знаменне свято з духмяним запахом українського хліба принесло всім здоров’я, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.

«Сьогодні ми відзначаємо велике свято – День Державного прапора України. Патріотизм кожного з нас, любов до Батьківщини вимірюються не закликами політиків, а щоденними добрими справами на користь людям. Нашій громаді є чим пишатися. Успіхи роменців в різних галузях життя міста сьогодні, дійсно, можна вважати надбанням нашої громади, Сумщини. Оцінені наші з вами досягнення і на рівні держави. Повага громадян до своєї історії та культури, злагоджена праця, запорука збереження громадянського миру та міжнаціональної злагоди є яскравим прикладом об’єднання навколо державних символів, таких як Прапор.  Саме тому День Державного прапора України - це одне з тих свят, які уособлюють почуття гордості українців за свою Батьківщину», - підкреслив у своєму вітальному слові Микола Кирилович.

 

Анна Марченко

 

 

 

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

34
34