Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Чому не чиститься річка Сула...
Чому не чиститься річка Сула...
Тандем-пресс
Неділя, 18 серпня 2013, 17:12      Ромни, Сумська область
Нещодавно відбулось засідання громадської ради. Не залишило поза увагою її членів й стан роменських річок, зокрема, річки Сули, а тому на чергове засідання були запрошені профільний заступник міського голови Ворона Сергій Юрійович та в.о. начальника Головного управління міського господарства Яременко Іван Олексійович. Останній і звітував по першому питанню порядку денного щодо використання коштів у рамках виконання на території міста Державної програми очищення річок. Тож із доповіді було зрозуміло,  ще у 2008 році дані роботи розпочалися. Зокрема, Іван Олексійович поінформував, що проектна вартість робіт по даній програмі коштувала 24 млн.грн. За кошти державного бюджету було виконано роботи на суму 600 тис.грн., з яких 476 тис.грн. - будівельно-монтажні роботи на цьому й  зупинилися, очистивши тільки 150 метрів річки. А що далі — відповідь стандартна — недостатнє фінансування. 
Цікавим є й те, що до цього засідання ніхто особливо й не клопотався над вирішенням цього питання. Як зауважила член громадської ради Козаченко Наталія — необхідно приймати якісь міри, щоб спонукати до дієвих рішень. Зокрема, членів громадської ради, турбувало й питання, що доповідач мав на увазі, говорячи про будівельно-монтажні роботи, які саме роботи на які пішли, на думку громадської ради, чималі кошти. Вичерпної відповіді так і не почуто, тільки те, що будуть піднімати кошторис й підготуються на наступний раз.
Тож членами громадської ради одноголосно прийнято рішення звернутися з письмовим зверненням до виконавчого комітету Роменської міської ради, аби при формуванні бюджету на наступний рік врахували необхідність продовження робіт з очищення річки та віднайшли спосіб відновити фінансування. Також вирішили звернутися до депутата Верховної Ради Володимира Шульги та губернатора Сумщини з проханням посприяти  у вирішенні цього питання.
Голова громадської ради Дмитро Євгенович Кірюхін поцікавився, які роботи були проведені на міському пляжі, відповідно до наданих рекомендацій членами громадської ради. Тож радувало слух, що профільний заступник активно включився до цієї роботи й за півтори місяці зробив небагато, але всетаки зробив, у рамках своїх можливостей. Тож, як зазначив Сергій Юрійович через Муховець (зі сторони вул. Крупська) прокладено залізобетонну кладку, на території міського пляжу підсипаний пісок, встановлені контейнери для збору сміття, демонтовані дерев'яні сваї, які служили приводом для травматизму відпочиваючих. Окрему подяку висловив профільний заступник керівнику цивільного захисту ДСНС України, полковнику Біляєву Сергію Васильовичу, який долучився до цієї роботи.
На засіданні громадської ради було обговорено питання будування полігону, вивезення сміття в місті та використання техніки, отриманої по програмі ТАСІС. Тож як  
Зазначу, що хоча всі надані пропозиції членами громадської ради несуть рекомендаційний характер, але всеодно вони дають поштовх до вирішення нагальних проблем у місті.

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Земська лікарня
Земська лікарня