Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Голови квартальних комітетів будуть шукати таланти свого кварталу
Голови квартальних комітетів будуть шукати таланти свого кварталу
Тандем-пресс
Неділя, 18 серпня 2013, 17:11      Ромни, Сумська область
Минулого тижня у приміщенні Роменської міської ради відбувся семінар-нарада з головами квартальних комітетів. На нараді були присутніми міський голова Калашник  Микола Кирилович, керуюча справами виконкому Проценко Олена Володимирівна, профільний заступник Ворона Сергій Юрійович та керівники деяких структурних підрозділів. 
На території нашого міста зареєстровано 23 органи самоорганізації населення, які допомагають владі міста вирішувати низку проблемних питань. «Тільки спільною працею, при взаєморозумінні влади і громади можливо вирішити, і питання благоустрою, і санітарної очистки, і вивезення сміття. А крім того – ще й разом відпочити, взявши активну участь у заходах, присвячених Дню міста, Дню Незалежності та Дню визволення міста від фашистів», - зазначив Микола Калашник у своєму зверненні до присутніх на зустрічі.
Тож, зважаючи на проявлену активність, креативність та винахідивість наших голів квартальних комітетів, котру деякі проявили під час організації та проведення Днів кварталів керуюча справами виконкому Проценко Олена запропонувала головам квартальних долучитися до міських масових заходів, які скоро відбудуться. Зокрема, голови квартальних комітетів отримали завдання віднайти серед мешканців своїх кварталів таланти.
Ідею залучення жителів мікрорайонів, мер та його заступниця, нещодавно побачили на черговому святі в місті Конотоп. Тож, а чим гірше роменці. Відтак, на кожен масовий захід свої вміння та таланти будуть показувати й кожен квартал міста, представляючи, наприклад, виставку-інсталяцію народного мистецтва. А загалом, все ж таки буде залежати від вміння та креативності керманичів кварталу.
Переходячи від свят до робочої атмосфери, доповідала начальник центру надання адміністративних послуг Головко Тетяна, яка інформувала присутніх з питання надання адміністративних послуг виконавчим комітетом міської ради. Тетяна Іванівна повідомила, що центр надає близько 51 послуги з різних взаємопов'язаних питань. Тож, наприклад, людина, яка звернулася до центру оформити певні документи: отримати посвідчення, отримати юридичну консультацію —  відтепер їй не потрібно бігати по всім інстаціям — варто лише звернутися до центру надання адміністративних послуг. Це дуже зручно і зекономить час та нерви. Крім того, зауважила Головко Тетяна, що міським головою Миколою Калашником підписано Регламент взаємодії з Цехом обслуговування споживачів №8 міста Ромни. Такий захід забезпечить спрощений доступ до адміністративних та соціальних послуг. Це означає, що певні адміністративні послуги може зробити поштар на дому у роменців.
Окрема увага під час семінару приділена питанням діяльності виїзних мобільних соціальних офісів, оформленню субсидій громадянами міста, формуванню реєстру осіб, які потребують поліпшення житлових умов, формуванню державного реєстру виборців та співпраці з головами квартальних комітетів щодо проведення роз’яснювальної роботи серед роменців.
Про якісні послуги у сфері покращення благоустрою нашого міста інформував в.о. начальника Головного управління міського господарства Яременко Іван Олексійович. Зокрема, як повідомлено, наразі, сесією Роменської міської ради  виділені кошти на ремонт м'яких покрівель по вул. Гетьмана Мазепи, 35 та 8-а, вул. Київська, 86 та вул. Руденка, 8-а. Так розпочато роботи з реконструкції та будівництва автобусних зупинок. Як в перспективі, планують продовжити реконструкцію вуличного освітлення з модернізацією трансформаторних підстанцій, тощо.     

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юна художниця
Юна художниця