Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Представник МВС України провів особистий прийом громадян
Представник МВС України провів особистий прийом громадян
Тандем-пресс
Неділя, 18 серпня 2013, 17:05      Ромни, Сумська область
Минулого тижня місцеві жителі мали змогу поділитися своїми скаргами, проблемами та пропозиціями на особистому прийомі, що проходив у приміщенні Роменського міськвідділу міліції, заступнику громадської безпеки МВС України — начальнику управління дільничних інспекторів міліції полковнику міліції Аркадію Запорожцеву.
На запитання місцевих журналістів щодо мети візиту Аркадій Вікторович пояснив, що «Сьогодні в суспільстві дуже багато негативу щодо роботи правоохоронних органів в цілому, - коментує полковник міліції. – Тому, за дорученням Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, по всім регіонам України проводиться прийом громадян. І на цьому він не закінчується. Щоквартально буде проводитись аналіз та визначатись місце наступних виїзних прийомів».
Прийом громадян тривав близько трьох годин. За цей час всі бажаючи ділились проблемами, висловлювали свої побажання щодо роботи міліціонерів. Також приходили до полковника міліції і з пропозиціями. Так, неодноразово Аркадій Запорожцев почув побажання населення щодо збільшення кількості дільничних інспекторів міліції, а також забезпечення їх службовим транспортом, аби міліціонери мали змогу оперативно та негайно реагувати на заяви і повідомлення. На зустріч із заступником ДГБ МВС прийшли і ветерани ОВС. Почесні правоохоронці, які сьогодні на заслуженому відпочинку, запропонували свою допомогу. Але вже не як діючи міліціонери, а як наставники молодого покоління. Окрім цього, висловили готовність допомагати в будь-яких складних ситуаціях, які виникають в сьогодення у міліціонерів. Всі, хто звернувся до Аркадія Запорожцева, були вдячні за можливість особистої зустрічі. У свою чергу, правоохоронець запевнив, що всі звернення громадян будуть розглянуті всебічно і об’єктивно.    
Після прийому громадян, полковник міліції провів нараду з особовим складом  Роменського міськвідділу міліції. Під час спілкування з місцевими міліціонерами, Аркадій Вікторович довів вимоги та побажання керівництва МВС щодо їх роботи.
Полковник міліції закликав всіх, хто присягнув служити народові України, спілкуючись з людьми поводитись толерантно та сумлінно виконувати свій професійний обов’язок. Загалом, Аркадій Запорожцев залишився задоволеним щодо роботи міліції Роменщини. Наостанок порадив більш плідно правоохоронцям співпрацювати з представниками місцевої влади та жителями місцевості.
Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009