Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс святкування Дня високомобільних десантних військ
святкування Дня високомобільних десантних військ
Тандем-пресс
Неділя, 18 серпня 2013, 17:02      Ромни, Сумська область
"Ніхто, крім нас"
2 серпня День десантника

Повітряно-десантні війська - «крилата піхота», «блакитні берети» - якими тільки епітетами не нагороджували гвардійців-десантників, але завжди, в усі часи і за будь-яких обставин незмінно залишалися сила, мужність і надійність людей, що живуть за принципом: «Ніхто, крім нас! ».
Офіційна частина святкування  Дня високомобільних десантних військ пройшла 2 серпня в Ромнах на центральній площі міста. Ще до початку дійства сквер традиційно рябив тільняшками і блакитними беретами десантників. Зібралися як ветерани, що воювали в гарячих точках по всьому світу, так і молоде покоління. Можна було зустріти цілі династії десантників, де служба в ВДВ стала сімейною традицією.
Вже о 17 годині роменці змогли побачити марш військової техніки по місцям бойової слави міста Ромни. Незабули й про своїх друзів, які, на жаль, не дожили до цього дня. Так, на міському кладовищі, що по вул. Горького, вул. Полтавській вшанували пам'ять загиблих бойових товаришів, а в місцевих храмах був відсужений молебень.
Свято продовжилося святковим концертом, показовими виступами учасників спортивних клубів, секцій та прекрасним виступом оркестру  Міжрегіонального Центру швидкого реагування ДСНС України.
Міський голова у вітальному слові побажав десантникам здоров'я, сімейного благополуччя та мирного неба, а також подякував за активну життєву позицію і за участь у військово-патріотичному вихованні молоді.
Не обійшлося й без нагород. Тож Президією Ради ветеранів війни України за мужність та героїзм при виконанні службових обов'язків, військово-патріотичне виховання молоді було нагороджено почесним орденом “Генерал армії Маргелов” - полковника служби цивільного захисту ДСНС України Біляєва Сергія Васильович, медаллю “Повітряно-десантні війська” - Гамарника Володимира та Твердохліба Олександра.


Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня