Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Пустовійтівка відзначила 1025-річницю Хрещення Київської Русі.
Пустовійтівка відзначила 1025-річницю Хрещення Київської Русі.
Тандем-пресс
Неділя, 18 серпня 2013, 17:02      Ромни, Сумська область
Святкові богослужіння, які тривали минулого тижня по всіх православних храмах нашого міста і району, були наповнені прославленням 1025-річниці Хрещення Русі. У неділю 28 липня вони завершилися урочистим святковим дійством у приміщенні Пустовійтівського Будинку культури.      
На заході були присутні почесні гості: голова Роменської райдержадміністрації Віктор Петрович Сєрік, перший заступник голови РДА Татарінов Володимир Миколайович, заступник голови РДА Карнаух Віталій Іванович, керівник апарату РДА Ломко Михайло Олександрович, голова районної ради Хоронько Сергій Васильович, Пустовійтівський сільський голова, митрофорний протоієрей, настоятель Миколаївського храму Іван Лут, громадськість та представники засобів масової інформації.
Голова райдержадміністрації Сєрік Віктор Петрович, голова районної ради Хоронько Сергій Васильович привітали присутніх з 1025-ою річницею хрещення Київської Русі, зі святом, що докорінно змінило перебіг історії наших пращурів та нашої прадержави, та побажали всім, незалежно від віросповідання, міцного здоров’я, міцності духу, терпіння, толерантності, надії на вирішення всіх проблем сьогодення, любові до ближніх і віри в свої сили.
Відтак, священнослужитель Миколаївського храму, митрофорний протоієрей Іван Лут звернувся до присутніх з промовою, у якій наголосив на значимості прийняття християнства та розповів присутнім про історичні події, пов’язані з Хрещенням Русі, а також значення подвигу рівноапостольного Великого князя Володимира, який понад тисячу років тому приніс на нашу землю християнську віру.
Після офіційної частини розпочалася концертна програма виступом народного вокального аматорського чоловічого ансамблю “Посульські козаки” (художній керівник Мелешко В.Г.)
По завершенню урочистостей керівництво району відвідало Миколаївський храм, де настоятель розповів про проблеми храму та проведену роботу. Керівництво обіцяло допомогти у вирішенні деяких питань.

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop33
konotop33