Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Інваліду І групи вручено довгоочікуване крісло-колісне
Інваліду І групи вручено довгоочікуване крісло-колісне
Тандем-пресс
Неділя, 18 серпня 2013, 17:00      Ромни, Сумська область
Невблаганна підступна хвороба вторглася в сім’ю Мусієнків і прирекла Володимира Кириловича на інвалідність.  Самостійно йому стало  важко пересуватися  і  він прагнув придбати технічний засіб пересування. Людина, яка все життя, навіть, вийшовши на  пенсію і  залишивши основну свою роботу,  постійно брала особисту участь  у житті громади, мала активну життєву позицію, малорухливий спосіб життя не влаштовував.

А тому він звернувся  до управління праці  та соціального  захисту населення виконкому Роменської міської ради  з проханням  вирішити його проблему.     Відповідно до  чинного законодавства України щодо забезпечення  технічних та інших  засобів реабілітації  інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих  категорій населення та на виконання соціальних ініціатив  Президента України Януковича Віктора Федоровича прохання Володимира Кириловича  було зареєстровано, і ось на днях його мрія збулася. Він отримав крісло  колісне кімнатне та крісло  колісне для пересування  на вулиці.
Так, 16 липня, за дорученням міського голови Калашника Миколи Кириловича сучасний засіб  реабілітації  йому передали Панченко Ярослав Миколайович – начальник управління праці  та соціального  захисту населення виконкому Роменської міської ради   та Бузинська Віта Миколаївна -  спеціаліст  1 категорії  відділу обслуговування  інвалідів,  ветеранів війни, праці та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Розділити   радість події прийшли і колеги із Роменської ЦРЛ. Володимир Кирилович зразу ж узявся його освоювати . Зручне в користуванні, легке, мобільне крісло відразу  йому сподобалось. Він жартував: «О, тут і гальма  є! В ньому  так комфортно, зручно і їсти, і телевізор дивитися, і читати , і писати».      
У Володимира Кириловича багато планів на майбутнє.  Він видав  декілька збірок своїх віршів, прозових творів,  випустив літопис  нашого краю, постійно публікується в періодичній пресі.  І є ще нові задумки. А тому комфортні умови  життя у його стані  мають важливе значення і для нього і для членів його родини. Розчулений Володимир Кирилович  щиро дякував за подарунок та дивувався, що  представники Роменської міської ради та Роменської ЦРЛ персонально завітали в його домівку. Все повторяв, що від цих відвідин вір отримав  заряд енергії  на довгий час.  Найважливіше для нього,  що про нього   не забули, зрозуміли його нужду  і оперативно відгукнулися на його прохання. Ця мужня,  добра , невибаглива людина  є взірцем для наслідування.  Всі випробування долі  він долає без нарікань, достойно. Воістину правда, що добро бумерангом повертається до людини, яка його робила.      
Володимир Кирилович – Почесний громадянин нашого славетного міста, будучи просто лікарем та головним лікарем Роменської ЦРЛ зробив багато добрих справ, допомагав людям, а тепер добрі люди  віддячують йому тим же.  Хочеться, щоб у Володимира Кириловича  був легким путь у житті і все задумане здійснилося.

До відома: Управлінням праці та соціального захисту населення систематично проводиться анкетування всіх  інвалідів, які потребують забезпечення кріслами колісними з метою здійснення індивідуального підходу у їх забезпеченні. На підприємства-виробники надсилаються направлення на виготовлення інвалідних колясок. На сьогоднішній день вже одержано та вручено замовникам 26 засобів пересування, з них 13..крісел колісних.
Крісла-колісні людям з інвалідністю вручаються за місцем проживання з виїздом спеціалістів Сервісного центру із забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації та технічного обслуговування цих засобів та управління праці та соціального захисту населення.
За інформацією УПСЗН
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Соборна
Соборна