Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Духовне збагачення молоді
Духовне збагачення молоді
Тандем-пресс
Понеділок, 24 червня 2013, 21:35      Ромни, Сумська область
Морально-духовне становлення дітей і  учнівської  молоді,  їх підготовка  до активної,  творчої,  соціально значущої,  сповненої особистісного смислу життєдіяльності,  є  найважливішою  складовою розвитку  суспільства  та держави.
Неабияке сприяння в духовному збагаченні надає митрофорний протоієрей Іоанн Кавчак, який щоразу готовий вислухати та прийняти молоде покоління в храмі.    
Так, 5 червня 2013 року учні молодших класів Роменської загальноосвітньої школи  № 5 відвідали Свято-Вознесенську церкву.
Їх радо зустрів настоятель храму митрофорний протоієрей Іоанн Кавчак та провів екскурсію. Він розповів дітям про історію заснування та будівництва церкви, її значення в житті суспільства. Також митрофорний повідомив дітям про значення ікон, їх канонічне розміщення в церкві. Звернув увагу на історію Старого і Нового заповітів та розповів про життя Святих, до яких ми можемо звертатися за їх допомогою.
Закінчуючи екскурсію настоятель храму благословив діточок та побажав їм здоров’я, миротворчої діяльності, поваги до дорослих, послуху батьків та вчителів, життя по святих заповідях Божих для спасіння душі і оздоровлення тіла.

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг