Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Напередодні літніх канікул правоохоронці провели бесіду з учнівською молоддю
Напередодні літніх канікул правоохоронці провели бесіду з учнівською молоддю
Тандем-пресс
Неділя, 26 травня 2013, 21:07      Ромни, Сумська область
Незабаром у Роменських школах розпочнуться літні канікули. Діти заполонять двори, дитячі майданчики та вулиці. Юні дослідники світу будуть насолоджуватися відпочинком та випробовувати себе в різних життєвих ситуаціях без нагляду дорослих. 
А щоб випробування «на міцність» не закінчилися для когось трагічно, працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Роменського МВ намагаються відвідати кожну школу та поспілкуватися з учнями. Бесіди, лекції та інші профілактичні заходи використовують працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей під час роботи з дітьми.    
Тож, 16 травня  2013 року начальник сектору кримінальнох міліції у справах дітей (КМСД) Роменського міськвідділу майор міліції Сергій Анатолійович Ярмолов відвідав вихованців піднаглядного комунального закладу Сумської обласної ради - Роменську загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів ім. О.А.Деревської, де провів лекцію щодо попередження правопорушень серед молоді. Розповів про пагубні звички, якими краще не захоплюватись, це зокрема паління, вживання слабоалкогольних напоїв, наркоманія, тощо. Для загального розвитку нагадав про покарання, які передбачені Адміністративним кодексом України.   
Також під час бесіди Сергій Анатолійович з радістю відповідав на всі запитання, які цікавили школярів та давав цінні поради.
Вже після лекції Сергій Анатолійович висловив власну думку та повідомив, що «Діти – це наше майбутнє і як ми підготуємо дітей до життя таким воно і буде для всіх поколінь, і для нас дорослих в тому числі,  а діти - це  майбутні  дорослі» тому належне виховання дітей є нашим спільним обов’язком.  

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

50
50