Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс До 1025-річчя Хрещення Русі на Роменщині розпочався ІІІ-й міжнародний художній пленер
До 1025-річчя Хрещення Русі на Роменщині розпочався ІІІ-й міжнародний художній пленер
Тандем-пресс
Неділя, 19 травня 2013, 21:19      Ромни, Сумська область
До 1025 річниці Хрещення Русі на Роменщині розпочався традиційний у нашому місті  ІІІ-й міжнародний художній пленер "Калнишева рада -2013", що проходить з 10 по 22 травня 2013 року на теренах мальовничої Роменщини та Недригайлівщини.
Основною метою мистецького заходу - привернути митців до багатої історії та неповторної краси нашого рідного краю. Ідея присвятити роботи 1025 річниці Хрещення Русі неабияк привернула увагу українських і зарубіжних митців.
Майже два тижні 14  художників України, Росії, Білорусії та Молдови працюють на території міста Ромни, історико-культурного заповідника в с. Пустовійтівка, с. Овлаші (Роменського району) та с. Хоружівка, Недригайлівського району, а їх творчі враження будуть втілені в численні художні твори.
Підсумком пленеру стане урочиста виставка робіт художників, яка буде відкрита 22 травня о 12-00 годині в приміщенні Роменського краєзнавчого музею.
Художній пленер проводиться завдяки фінансовій підтримці депутата Роменської районної ради Вовченка Юрія Вікторовича та інформаційного супроводу газети “Тандем-прес”, а також за сприяння    Сумської і Ахтирської єпархії УПЦ, державного історико-культурного заповідника “Посулля”, Роменської районної державної адміністрації.Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

31
31