Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Розпочався відлов безпритульних собак
Розпочався відлов безпритульних собак
Тандем-пресс
Понеділок, 13 травня 2013, 21:14      Ромни, Сумська область
Розпочався відлов безпритульних собакЗ метою недопущення розповсюдження сказу та перебування великої кількості безпритульних тварин на території міста, що у свою чергу призводить до погіршення його санітарно-епідеміологічного та екологічного стану, якості життя мешканців і гостей міста, загибелі тварин та жорстокого поводження з ними, на початку травня розпочався масовий відлов безпритульних собак. 
Відлов безпритульних тварин здійснюється Комунальним підприємством  “Сумижилкомсервіс” згідно санітарних норм та чинного законодавства України.
Станом на 5 травня 2013 року 15 (п'ятнадцять)  безпритульних собак було відловлено,   повідомив начальник Головного управління міського господарства Кочерга Михайло Григорович, такі заходи з відлову щороку фінансуються з міського бюджету відповідно до Програми соціально-економічного розвитку міста Ромни.
Такі заходи, зокрема, базуються  на ідеї стерилізації й супроводу безпритульних тварин. Відловлені тварини транспортуються до місць утримання спеціально обладнаними автомобілями групою або індивідуально в клітках і підлягають карантину.
Цього року на відлов безпритульних тварин до міського бюджету виділено близько 20 тисяч гривень. Зазначу, одна відловлена безпритульна собака коштує місту Ромни — 206 гривень.
За словами Кочерги М.Г. після травневих свят КП “Сумижилкомсервіс” знову розпочне активну роботу з відлову безпритульних тварин на території всього міста.

Анна Марченко

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виконком
Виконком