Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Розпочався поточний (ямковий) ремонт доріг міста
Розпочався поточний (ямковий) ремонт доріг міста
Тандем-пресс
П'ятниця, 03 травня 2013, 20:27      Ромни, Сумська область
Розпочався поточний (ямковий) ремонт доріг міста "У НАС город к 9 мая готов!!! — фронтовые дороги построены, противотанковые ямы равномерно распределены по улицам, оборонительные траншеи по тротуарам выкапываются!!!" - Ось таке повідомлення можна знайти в соціальній мережі, яке дивним чином характеризує стан доріг чи не кожного міста в Україні.
Наше місто Ромни також не є прикладом зразкових доріг, але можна сказати, що ремонтні роботи нарешті розпочались.
З 8 ранку 23 квітня 2013 року працівники філії Роменського “Райавтодору” розпочали ямковий ремонт центральних вулиць міста. Спецтехніка та близько 10 осіб працівників  залучені до цієї вкрай необхідної справи.
За даними Головного управління міського господарства на ямковий ремонт у цьому році заплановано 482 тис. грн., на капітальний - 804 тис. грн., на капітальний ремонт тротуарів  - 150 тис. грн., а також 300 тис. грн. на облаштування дворів.
Наразі на рахунку фінасового управління та ГУМГ існуючих коштів тільки — 372 тис. грн. “Це вкрай малі кошти, але будемо прикладати максимум зусиль, щоб запланована робота була зроблена до кінця року”, - говорить Кочерга Михайло Григорович, начальник Головного управління міського господарства.
Комунальники зізнаються, що для проведення повного капітального ремонту роменських доріг необхідно близько 11 млн. грн.
Наразі ямковий ремонт доріг проводять по вул. Київській, вул. Соборній, бул. Свободи, бул. Шевченка, бул. Московський, частково вул. Горького.
Гадаю, що святковий парад до 9 Травня пройде по рівних дорогах нашого рідного міста.
За словами начальника Головного управління міського господарства Кочерги Михайла Григоровича в подальшому ямковий ремонт планується провести по вулицям: Сумська, Київська, Полтавська, Соборна, Пушкіна, П. Калнишевського, Прокопенка, Горького, Конотопська. Але як швидко заплановане буде втілене у реальність сказати важко, адже все залежить від надходжень коштів субвенції та податку з транспортних засобів на рахунок Управління, тому що держава розподілила вказані кошти помісячно до кінця року.

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг