Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Ми за чисте довкілля, а ви?
Ми за чисте довкілля, а ви?
Тандем-пресс
П'ятниця, 03 травня 2013, 20:26      Ромни, Сумська область
Щороку, навесні проводиться всеукраїнська акція “За чисте довкілля”, що стартує у всіх містах України. У період проведення акції здійснюється ряд заходів, спрямованих на благоустрій та озеленення території, впорядкування прилеглих територій, тощо.
У цей період органами місцевого самоврядування,  підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, у тому числі мешканцями міста, з метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, відновлення належної чистоти і порядку на  території міста після зимового періоду, виконано значний обсяг робіт по здійсненню заходів із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових  та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парку, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, вулиць, доріг, тротуарів та зупинок  громадського транспорту, а також забезпечено очищення від сміття прилеглих до житлових масивів територій.
Хоча дана акція успішно стартувала у місті Ромни, але як і у кожному місті України існує категорія населення “нам це не потрібно”, тому підтримання порядку на вулицях міста залишається неабиякою проблемою.    
Тому, з метою підтримання належного санітарного стану в місті, своєчасного догляду за дорогами, тротуарами, зеленими насадженнями, а також на виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в України», «Про благоустрій населених пунктів», на виконання рішення Роменської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Ромни» представниками органів місцевої влади серед населення міста була проведена роз’яснювальна робота.
Дана робота взяла свій початок 16 квітня та виконувалась представниками Головного управління міського господарства, ТОВ «ПМК-Ресурс». Залучені були і  працівники Роменського міськвідділу, які забезпечували належний правопорядок та редакція газети “Тандем-прес” для інформаційного супроводу.
Зокрема, під час візитів до помешкань громадян та до різних підприємств, установ, організацій незалежно від форми їх власності представником Головного управління міського господарства проводилась робота по роз’ясненню обов’язкового дотримання Правил благоустрою в місті. Жителям міста вручались попередження про необхідність утримання в належному санітарному стані прилеглої та закріпленої території.
“Для того, щоб щось змінити, необхідно, в першу чергу, розпочати з себе”, - з такими словами зверталась до мешканців спеціаліст Головного управління міського господарства Світлана Греченко.
Звертаю вашу увагу, що за недотримання вимог чинного законодавства та  Правил благоустрою тягне за собою адміністративну відповідальність за статтею 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція даної статті передбачає штраф від 340 до 1360 гривень, а посадовим особам та громадянам, що є суб’єктами  підприємницької діяльності, загрожує штраф від 850 до 1700 гривень.
Тож, любі читачі, поважайте навколишнє середовище, адже він вас залежить яким повітрям ви будете дихати, яку воду пити та якою природньою красою будете насолоджуватися.

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

46
46