Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Вивіз сміття з міста: комунальні служби кличуть на допомогу
Вивіз сміття з міста: комунальні служби кличуть на допомогу
Тандем-пресс
П'ятниця, 03 травня 2013, 20:24      Ромни, Сумська область
Вивіз сміття з міста: комунальні служби кличуть на допомогу20 квітня відбулась всеукраїнська акція “Чисте довкілля” у якому приймали участь майже всі підприємства, установи, організації та навчальні заклади міста Ромни. Але з чистотою довкілля для комунальних служб додалась чергова проблема — вивезення сміття з міста.
Так, 24 квітня у приміщенні Головного управління міського господарства відбулась нарада при профільному заступнику міського голови Вороні С.Ю., начальнику ГУМГ Кочерзі М.Г. з представниками підприємств, установ та організацій. Метою даної наради стало нагальне питання - вивезення сміття з міста.     
Засідання розпочав Ворона Сергій Юрійович, котрий зазначив, що питання санітарної очистки та благоустрою міста Ромни є одним із пріоритетних напрямків роботи, але, наразі, комунальні служби не взмозі охопити весь обсяг запланованих робіт. А тому звернувся до присутніх з проханням щодо надання самосвальної, погрузочної техніки.
Загалом, ніхто із присутніх не відмовився на висловлене прохання і в робочому порядку обіцяли надавати вільну техніку підприємства.
У ході наради, начальником ГУМГ внесено пропозицію про створення мобільної групи. Так, 25 квітня на 8 ранку декілька установ, підприємств надали по одному працівнику  для збору  та  погрузки сміття. Дану роботу планують закінчити до початку травневих свят.
Ті установи, які за специфікою роботи не мали змоги надати робітника — допомагали паливом, що також є цінною допомогою для комунальних служб.

Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

26
26