Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс Сесія РМР: договір оренди міської лазні — розірвано, тарифи не підвищено.
Сесія РМР: договір оренди міської лазні — розірвано, тарифи не підвищено.
Тандем-пресс
П'ятниця, 03 травня 2013, 20:23      Ромни, Сумська область
26 квітня 2013 року в залі засідань виконавчого комітету  відбулась 38-ма сесія Роменської міської ради. До порядку денного було внесено 28 питань, із 46 обраних депутатів на сесію прибуло 31.
При вході до міської ради на депутатів чекав із красномовними плакатами Гаврась Сергій, типу: “Кавчак прочитай Библию! Продавать землю господнее благо — грех. Покайся” та “Отменим выигранную в карты должность секретаря горсовета морозовцем Губарем”. Неподалік від ПСПУ розмістили свою палатку й “свободівці” на чолі з Дубенком, який вигукував: “Поверніть місту Ромни техніку “Тасіс”!”.
Перед початком сесії хвилиною мовчання вшанували Чорнобильців та Бруяку Миколу Івановича, колишнього головного лікаря райСЕС,  якого 24 квітня провели в останню путь мешканці Ромен.
На засіданні сесії Роменської міської ради були присутні депутат обласної ради Ляшенко Олександр, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів, представник прокуратури та ЗМІ.
Переходячи до порядку денного було оприлюднено декілька депутатських запитів, це зокрема, встановлення дорожнього знаку “Стоянка заборонена” біля кафе “Парус”, бездіяльність та грубе порушення прав споживачів ТОВ “ПМК-Ресурс”, використання техніки “Тасіс” у місті, щоквартальне звітування комунальних підприємств щодо фінансового стану та перспектив розвитку, тощо. Питання порушені в депутатських зверненнях  вкрай актуальні, а тому обговорювались більше години.
Найбільшого обговорення набуло питання про розгляд звернення щодо роботи міської лазні. Про це доповідала голова постійної комісії Гора Надія Іванівна, яка поінформувала присутніх депутатів, що в процесі перевірки міської лазні було встановлено, що договір оренди про передачу міської лазні складено з порушеннями чинного законодавства України, договір оренди земельної ділянки взагалі не укладено, а тому щомісячну плату за оренду землі в сумі 349 грн, що в рік складає  4 182 тис.грн. сплачує КП “Комбінат комунальних підприємств”.
Порушуючи вимоги договору, орендар самовільно, без дозволу Роменської міської ради здійснив реконструкцію приміщення міської лазні шляхом пошкодження несучої стіни, що підтверджує висновок ДАБК у Сумській області. Орендар не виконала інвестиційних пропозицій, які враховувались конкурсною комісією, а саме: міська лазня повинна  була запрацювати з 01.04.2013 року.  Посадові особи органу місцевого самоврядування протягом року не виконували умови договору та не здійснювали нагляд за майном, яке було передано в оренду. Так, наступним встановлено, що орендарю у користування передано не тільки нерухоме  майно, а й обладнання міської лазні. При проведенні внутрішнього огляду приміщення міської лазні комісією було виявлено, що ніяких будівельних робіт для відновлення міської лазні протягом року не проводились — було зроблено лише автомийку.
Тож більшістю голосів депутатів договір оренди міської лазні було розірвано, “бо втрачено довіру”, підкреслив Бондаренко М.Є. Зазначу, що попередній орендар останні чотири місяці не сплачував орендної плати, а тому 4591 тис.грн.  будуть стягнуті, ймовірно, у судовому порядку.
Знову одним з питань порядку денного стояло підвищення тарифів.     Депутати одноголосно проголосували проти, адже прислуховуються до думки громадськості й запропонували міському голові взагалі не повертатися до цього питання. Зокрема, було підкреслено, що після громадських консультацій ЖЕКи повинні були показати громаді проведену ними роботу, але цього, на жаль, не відбулось.
Також на сесії Роменської міської ради внесено зміни до соціально-економічного розвитку міста, депутатським корпусом прийнято рішення про придбання автомобіля для поливання доріг та тротуарів бувшого використання та затверджено Порядок будівництва гаражів у місті, тощо.    
Анна Марченко
 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

8
8