Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Тандем пресс
Тандем-пресс

Дивись останні новини від:

ВІСТІ РОМЕНЩІНИ  .::.  РОМНИ ДАНКОРУ прекрасному світі музики
Тандем-пресс
П'ятниця, 13 вересня 2013, 07:46
Протягом другого року незмінною залишається традиція, започаткована оркестром Міжрегіонального центру швидкого реагування. Цінителі музики щосуботи на літній сцені в парку культури і відпочинку тішать жителів міста своїми виступами, отримуючи від вдячних слухачів оплески та позитивну енергетику. Щоразу не мало бажаючих приходить суди послухати репертуар шведської групи «АВВА», романси, класичні твори, виконані дипломованим духовим оркестром. Також ряд пісень виконують солісти: Олександр Надточій, Вікторія Пачковська, Олександр Сердюк, Андрій Гриценко.
Детальніше...
 
Сміття...реалії та проблеми
Тандем-пресс
П'ятниця, 13 вересня 2013, 07:31

 Дискусія з вивезення твердих побутових відходів у місті триває близько року. Хто винен у цьому та що робиться у цьому напрямку відповідні служби нашої влади перекидають один на одного. В ексклюзивному інтерв'ю, голова депутатської комісії, депутат Роменської міської ради Северин Сергій Федорович розповів редакції газети “Тандем” передісторію та реалії сьогодення з даної проблеми, якому, мабуть, найбільше потрібно, щоб у місті було вирішено ряд проблем.

Детальніше...
 
Виконання програми соціального та економічного розвитку міста за І півріччя
Тандем-пресс
П'ятниця, 13 вересня 2013, 07:30
29 серпня в залі засідань Роменської міської ради відбулась 45 сесія. Як завжди на вході до міської ради депутатів радо зустрічав Сергій Гаврась із красномовними плакатами.
Детальніше...
 
«Краса, що створена душею»
Тандем-пресс
П'ятниця, 13 вересня 2013, 07:29
Вже стало доброю традицією, щомісяця, у картинній галереї міського Будинку культури проводити виставки ужитково-декоративного мистецтва. Тож, 7 вересня 2013 року відбулась виставка двох талановитих жінок Олени Пасько та Олени Доценко. Майстрині своїми ніжними руками творять красу, від якої неможливо відвести очей. Ці такі різні людини змогли заповнити художню галерею не лише красою, а ще й теплом, любов’ю до маленьких речей зроблених своїми руками. Адже це завжди цінувалось.
Детальніше...
 
Звітували працівники освіти
Тандем-пресс
П'ятниця, 13 вересня 2013, 07:28
На днях  у приміщенні спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. П.Калнишевського пройшла підсумкова  міська конференція працівників освіти, на якій була проаналізована робота 2012-2013 навчального року та окреслено завдання на 2013-2014 навчальний рік.
Детальніше...
 
Чи призведе нестабільність перевезень до соціальної напруги роменців....
Тандем-пресс
П'ятниця, 13 вересня 2013, 07:27
Майже протягом місяця мешканці вулиць Маяковського, Коржівська, Мічуріна, Островського обурюються зникненню автобусного маршруту № 15, адже саме він був зручним для місцевих жителів цих вулиць та прилеглих до них. Чи буде відновлено цей маршрут та на що сподіватися роменцям редакції газети Тандем погодився розповісти директор комунального підприємства “Ромнитранссервіс” Проценко Віктор Миколайович.
Детальніше...
 
Прес-тур міського голови до 22-гої річниці Незалежності України.
Тандем-пресс
П'ятниця, 13 вересня 2013, 07:26
Вже стало традицією для міської влади при об’їзді території міста запрошувати й представників засобів масової інформації. Так, 20 серпня мер разом з місцевими журналістами відвідав шість об’єктів, які в свій час потребували пильної уваги місцевої влади, а наразі, їх вирішення – позитивне.
Детальніше...
 
Ромни відзначили День Державного прапора
Тандем-пресс
П'ятниця, 13 вересня 2013, 07:26
23 серпня 2013 року місто Ромни відзначило День Державного Прапора України. Вранці цього дня в урочистій обстановці біля Роменської міської ради було піднято стяг нашої держави. В урочистостях взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, працівники державних установ та жителі міста.
Детальніше...
 
Велопробіг, який об'єднує
Тандем-пресс
П'ятниця, 13 вересня 2013, 07:23
У Сумах з нагоди 22-ї річниці Незалежності України стартував патріотичний велопробіг.  22 велосипедиста, серед яких дві дівчини, проїхали з Державним прапором України через всю Сумську область, подолавши 473 км.
Детальніше...
 
«Душі моєї вишиванка»
Тандем-пресс
Неділя, 18 серпня 2013, 17:13
7 серпня у приміщенні Роменського міського Будинку культури  відбулось урочисте відкриття виставки роменської  вишивальниці Ярцевої Валентини Михайлівни. Вишивка – це жива історія українського народу, яка буде жити віки.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 38

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода