Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо МНС інформує На буремному сході рятувальники підтримали колег мистецтвом
На буремному сході рятувальники підтримали колег мистецтвом
МНС інформує
Середа, 03 вересня 2014, 20:57      Ромни, Сумська область
Минув рівно місяць відтоді, як зведений загін рятувальників Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м.Ромни Сумської обл.) вирушив на буремний Схід. 100 чоловік особового складу та 20 одиниць спеціалізованої техніки прибули на Луганщину відроджувати з попелу і руїн адміністративні та житлові будинки, освітні і медичні заклади, реанімувати транспортне сполучення, електричне та водопостачання, розміновувати території населених пунктів. Словом, готувати друге народження колись красивих, а тепер сплюндрованих міст.

Після себе нелюди-терористи залишили  підірвані мости, розграбовані магазини і автозаправки, пошкоджені об'єкти водо - та енергопостачання. Багато які з них виявилися замінованими, що істотно ускладнює роботу ремонтних бригад. Саме з цієї причини ДСНС України відрядили на Донбас роменський підрозділ, фахівці якого мають величезний практичний досвід з виконання практично всього спектру аварійно-рятувальних та відновлювальних робіт.

Загін працює головним чином на найбільш складних ділянках, де не можуть упоратися комунальники – лікарнях, школах, дитячих садках. Адже саме ці соціальні об’єкти треба повертати до життя в першу чергу. Працюють щодня, практично без вихідних.

Підтримати своїх колег та привезти вісточку від рідних та близьких, у тому числі й у формі відеозвернення, – з такою місією вирушили з Сумщини на схід аматори сцени Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України під керівництвом Сергія Пламаділа. Солісти Вікторія Пачковська, Олекскандр Надточій та Валерій Лук`яненко, а також їхні акомпаніатори Тетяна Ляшенко, Анатолій Ткачук, Максим Мельник та В`ячеслав Бондаренко вразили всіх своєю виконавською майстерністю, гучні оплески присутніх щедро лунали на їх адресу.

«Сьогоднішній виступ наших колег був актуальним як ніколи, - зазначив начальник МЦШР ДСНС України Сергій Біляєв. – Про що думає людина, яка завітала на виступ аматорів сцени? Запитайте її, і ви почуєте у відповідь: про любов, про дітей, про Бога, про Батьківщину, про вічне. Музиканти привезли з собою частку домівки, що безумовно додало кожному з нас сили і наснаги. Саме вони так необхідні сьогодні рятувальникам, які своєю щоденною працею вселяють людям буремного Сходу віру у світлий завтрашній день, у те, що вони ніколи не залишаться сам-на-сам з проблемами і негараздами».

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop61
konotop61