Ромни.інфо МНС інформує Футболісти 2 Центру лідирують у Чемпіонаті Сум
Футболісти 2 Центру лідирують у Чемпіонаті Сум
МНС інформує
Субота, 09 лютого 2013, 21:32      Ромни, Сумська область
3 грудня 2013 р. у восьмому турі чемпіонату м. Суми з міні - футболу серед команд вищої ліги в центральному матчі між командами «Рятувальник» (Ромни) та фаворитом змагань СумДУ(Суми) роменці отримали упевнену перемогу з рахунком 6:2, таким чином вийшовши у турнірній таблиці на 1 сходинку.

У напруженій та запеклій боротьбі роменцям вдалося забити швидкий м’яч на 3-й хвилині 1-го тайму, і завдяки цьому, не збавляючи темпу вдалося нав’язати суперникам свою гру - від оборони. В кінці 1-го тайму на 21-й хвилині суперникам вдалося зрівняти рахунок, і на перерву команди пішли з рахунком 1:1.

У 2-му таймі завдяки активним діям у нападі роменці знову вийшли вперед, забивши 2-й, 3-й, та 4-й мячі. При рахунку 4:1 сумчанам вдалося скоротити розрив до 4:2, але в цей день роменців було важко стримати, і їм вдалося забити 5-й та 6-й м’ячі, в результаті чого наші футболісти отримали впевнену перемогу з рахунком 6:2.

8 тур   3 лютого 2013 року (неділя)

/Спорткомплекс СумДПУ ім. А.С.Макаренка/

Результати матчів

"УАБС" - "Вікторія" 1:8

"СКИФ" - "Динамо" 2:6

"СумДУ-2" - "Рятувальник" (Ромни) 2:6 (1:1)

1

Роменські рятувальники активно готуються до Спартакіади 2013 року серед працівників органів та підрозділів системи МНС України. У зональних змаганнях з міні-футболу (східної зони), що відбудуться 14-17 травня в м. Ромни, будуть брати участь збірні команди органів та підрозділів системи МНС України, а саме: територіальні управління в Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Донецькій та Луганській областях, а також Університет цивільного захисту(м. Харків), Навчальний центр (м.Мерефа) та 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування. За результатами цих змагань дві кращі команди будуть представляти східну зону в фінальній частині, яка буде проводитись в м.Черкаси.