Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо МНС інформує Сумські студенти ідуть у волонтери на Сумщині студенти допомагають рятувальникам
Сумські студенти ідуть у волонтери на Сумщині студенти допомагають рятувальникам
МНС інформує
Неділя, 09 вересня 2012, 21:05      Ромни, Сумська область
Сумські студенти ідуть у волонтери на Сумщині студенти допомагають рятувальникам5 вересня 15 студентів факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка прибули до 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України (м.Ромни) для участі у семінарі-інструктажі напередодні 18 Чемпіонаті світу серед пошуково-рятувальних розрахунків.
Як відомо, у турнірі, що відбудеться на Сумщині 26-30 вересня 2012 року, візьмуть участь представники 20 команд з 15 країн світу. Молоді люди, що добре володіють англійською та німецькими мовами, виявили бажання попрацювати на майбутніх міжнародних змаганнях волонтерами-перекладачами. Проводячи семінар, організатори Чемпіонату детально ознайомили студентську молодь з його специфікою, а також із завданнями, що на неї покладаються.

- Місію, яка покладається на цих молодих людей, важко переоцінити – вони будуть допомагати у формуванні позитивного іміджу нашої країни серед людей з усього світу, які відвідають Україну вперше, - зазначив начальник 2 СРЦШР МНС, депутат міської ради, полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. - Участь у даному заході дає можливість юному поколінню самореалізуватися з однієї сторони та відчути себе причетними до участі у державних справах з іншої. Волонтери - це люди, які працюють на благо суспільства безкорисливо, але натомість вони набувають для себе колосальний досвід комунікації, лідерських якостей. Впевнений, що на наш заклик відгукнулися тільки ті, хто готовий віддати своє серце, свою любов людям, зробити життя оточуючих щасливішим, завжди прийти на допомогу, і в цьому вони схожі на наших рятувальників.

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009