Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

День ВДВ
МНС інформує
Неділя, 05 серпня 2012, 20:45      Ромни, Сумська область

День ВДВ2 серпня в Україні відзначався День ВДВ. Улюблену протягом багатьох десятиріч абревіатуру українським десантникам повернув Президент України Віктор Янукович, який напередодні свята підписав указ про відзначення щорічно 2 серпня Дня високомобільних десантних військ (нагадаємо, що раніше вони носили назву «аеромобільні»). У Ромнах з нагоди Дня десантника також пройшли святкові заходи. Основними організаторами урочистостей четвертий рік поспіль стали депутат міської ради, начальник 2 СРЦШР МНС Сергій Біляєв, полковник служби цивільного захисту, бувший десантник (хоча він сам стверджує, що «бувших» не буває) та голова міськрайонної організації «Ветерани Афганської війни Роменщини» Віталій Коломієць.

Святкове дійство розпочалося з того, що десантники всіх поколінь Роменщини на бронетехніці – БТРі та БРДМі – урочисто об`їхали всі вулиці міста та поклали вінки до Пам’ятника загиблим афганцям Роменщини, Меморіалу слави та до Братської могили загиблим при визволенні м.Ромни.

Основна програма відбулася на центральній площі міста. Це були виступи під справжнім куполом парашуту духового оркестру та гурту «Град» 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС, показові виступи вихованців спортивного клубу «Юність» під керівництвом Богдана Дмитренка. Як і завжди, роменців та гостей міста порадували своїм мистецтвом талановиті вокалісти 2 СРЦШР МНС старший лейтенант служби цивільного захисту Вікторія Пачковська, прапорщик служби цивільного захисту Олександр Сердюк та Одександр Надточий.

Привітати еліту Збройних сил з професійним святом прийшли мер міста Микола Калашник, перший заступник роменської райдержадміністрації Володимир Татарінов та ветеран ВДВ Микола Гусєв.

- Ті, хто служив в ВДВ, точно ніколи про це не забудуть, - зазначив Сергій Біляєв у своєму виступі. - День десантника - це свято мужніх, сильних тілом і духом людей, справжніх патріотів своєї Батьківщини, еліти Армії. Тих, хто не з чуток знає, що таке справжня чоловіча дружба, гідність і честь, хто завжди першим штурмував найспекотніші точки, вступаючи на захист вітчизни, тих, кого не раз обіймало в своїх обіймах синє піднебесся. Девіз «Ніхто, крім нас!» дуже добре характеризує десантників, і цьому вислову, на мій погляд, повинні слідувати всі – і молоде покоління, для кого в першу чергу проводиться даний захід, і більш дорослі люди. Особливої актуальності цей девіз набуває для тих, хто нині перебуває при владі.

Організатори свята дякують міській та районній владі за підтримку у проведенні заходу.

0406

0408

 

0410

0410

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ленін
Ленін