Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо МНС інформує Піротехніки 2-го Центру продовжують очищати Сумську область від боєприпасів
Піротехніки 2-го Центру продовжують очищати Сумську область від боєприпасів
МНС інформує
Четвер, 05 квітня 2012, 20:18      Ромни, Сумська область
Піротехніки 2-го Центру продовжують очищати Сумську область від боєприпасів2 квітня 2 піротехнічні обслуги 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС виїхали для виконання заявок по знешкодженню вибухонебезпечних предметів на території Сумської області. Того ж дня у смт Середино-Буда за 200м від житлового будинку та за 300м від державного кордону з Російською федерацією були вилучені 2 артилерійські снаряди часів Великої Вітчизняної війни калібру 152мм та 76 мм, а також у смт Краснопілля на відстані 20 метрів від залізничної колії був вилучений 152 мм артснаряд часів Великої Вітчизняної війни.  

3 квітня у с.Черневе Глухівського району був вилучений 76 мм артснаряд часів війни на території тракторної бригади та у с.Залізняк Сумського району була вилучена 82мм мінометна міна часів Великої Вітчизняної війни. Всі небезпечні знахідки були вивезені за межі населених пунктів та знищені у спеціально відведених місцях шляхом підриву.

«Можна тільки уявити, якій небезпеці піддають своє життя піротехніки кожного разу для того, щоб  убезпечити життя інших людей, - зазначив очільник 2 СРЦШР МНС Сергій Біляєв. – А громадянам у черговий раз хочу нагадати, що при виявленні підозрілих предметів, схожих на вибухонебезпечні, ні в якому разі не можна брати їх в руки та переміщати якимось чином. Натомість необхідно обгородити і позначити місце виявлення, повідомити про знахідку у військкомат, в міліцію чи до Народної служби порятунку за номером «101». Небезпечна знахідка в обов'язковому порядку буде знешкоджена і знищена фахівцями».

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг