Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо МНС інформує Роменські танцюристи – кращі
Роменські танцюристи – кращі
МНС інформує
Понеділок, 02 квітня 2012, 20:46      Ромни, Сумська область
Роменські танцюристи – кращі1 квітня 2012 року у древньому Чернігові відбувся відкритий всеукраїнський конкурс-фестиваль хореографічних колективів, у якому взяв участь гурт "Smile dance" 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України під керівництвом працівника Центру Анастасії Мельник.  

Фестиваль проходив у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка. Його основною метою стало залучення хореографічних колективів з усієї України, розкриття їх творчого потенціалу.

Справжній феєрверк талантів продемонстрували всі учасники Фестивалю з різних куточків нашої країни. Авторитетне журі визначило і переможців святкового дійства. Серед них - Роменський колектив "Smile dance", який з композицією "Dont stop" у стилі сучасної хореографії (мала форма) зайняв І місце у віковій категорії юніори (12-15 років).

Начальник 2 СРЦШР МНС Сергій Біляєв привітав керівника хореографічного колективу Центру - механіка-радіотелеграфіста вузла зв’язку сержанта служби цивільного захисту Анастасію Мельник та подякував за пропаганду сучасної прогресивної культури і здорового способу життя, духовних цінностей для дітей та молоді.

 

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка