Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо МНС інформує Під девізом «крилатої піхоти»
Під девізом «крилатої піхоти»
МНС інформує
Четвер, 25 серпня 2011, 21:17      Ромни, Сумська область

 Сергій Біляєв 28 серпня 2011 р. виповнюється 50 років від дня народження–  полковника служби ЦЗ, начальника 2 Спеціального регіонального центру швидкого  реагування МНС України, депутата міської ради.

Народився ювіляр у сім’ї  українських робітників у селищі Ярославське на далеких казахських степах. Непросте дитинство Сергія Васильовича залишило величезний відбиток у житті тодішнього юнака, адже, залишившись без опіки батька, усю відповідальність за родину хлопець узяв на себе. Одразу після закінчення школи в Погожій Криниці на Сумщині Сергій Васильович розпочав свою трудову діяльність трактористом, проте вже тоді завзятого юнака не полишали мрії стати військовим. У 1979 році, він був призваний Роменським районним військовим комісаріатом на строкову службу. Із цього часу й починається інше, нове життя Сергія Біляєва – життя в погонах.

Складна й сувора служба в повітрянодесантних військах добре загартувала й без того вольовий і сильний характер Сергія Васильовича, навчила його швидко, критично мислити і приймати відповідні рішення, розуміти та співчувати, виховала надзвичайно глибокий дух патріотизму та готовність діяти й допомагати будь-якої хвилини, а ще – величезне почуття відповідальності за власні дії та підпорядкований особовий склад.

Одним із найважливіших і переломних моментів у житті Сергія Васильовича став 1996 рік, коли він був призначений на посаду командира окремого аварійно-рятувального батальйону. Однак треба наголосити, що на цей час уже існував наказ про розформування цієї військової частини, тому на плечі нового начальника лягла величезна відповідальність – урятувати частину від неминучого закриття та зберегти робочі місця за особовим складом. Керівник вимагав від підлеглих залізної дисципліни, чіткого виконання наказів, витримки й відповідальності – це і стало запорукою успіху.

Життєвим девізом Сергія Біляєва є знаменита фраза: «Якщо не ми, то хто?», котру начальник любить щоразу нагадувати своїм колегам по службі, аби підняти бойовий дух. Завдяки організованості та наполегливості, плідній співпраці з керівними органами  Міністерства підрозділ став  одним з кращих в системі МНС.

На сьогодні – це спеццентр швидкого реагування, що виконує практично весь спектр аврійно-рятувальних робіт. До його складу входять підрозділи різного роду діяльності: аварійно-рятувальний загін, частина з радіаційного, хімічного та біологічного захисту, частина забезпечення, навчальна кінологічна група, група піротехнічних робіт та група водолазно-рятувальних робіт. Усі рятувальники пройшли спеціальну підготовку з проведення аварійно-рятувальних робіт. Центр має на озброєнні достатню кількість спеціальної техніки, обладнання й спорядження. Це дає змогу реагувати на виклики стихії чи техногенний фактор найефективніше й за мінімальний проміжок часу. На рахунку центру безліч операцій з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, як регіонального, так і загальнодержавного рівнів.   Оновлення матеріальної бази центру, сприяння поширенню культури й просвіти, доброзичлива атмосфера в колективі послугували широкому визнанню лідерського таланту начальника 2-го СРЦШР ОРС ЦЗ України Сергія Біляєва як серед співробітників спеццентру, так і далеко за його межами.

Сергій Васильович особистість неординарна, цілеспрямована, закохана у свою справу. Він завжди там, де вирує життя, де найважче, де потрібні принциповість, вимогливість, уміння виявити ініціативу. Сергій Біляєв небайдужий до життя рідного міста й саме тому громада обрала його депутатом міської ради.

Багато довелося пережити ювілярові, та у всі складні моменти поряд із Сергієм Васильовичем завжди була його вірна супутниця, надійний друг і щиро кохана дружина Ірина Андріївна, яка попри доволі небезпечну й сповнену ризиків роботу чоловіка зуміла створити й підтримувати родинне вогнище, наповнюючи його теплом, увагою, турботою й любов’ю. Разом це щасливе сімейне подружжя виховало двох синів, які також пішли батьковими стежками і обрали для себе нелегкий шлях служжіння Батьківщині.

Сергій Васильович – дбайливий чоловік і прекрасний тато, а віднедавна й щасливий дідусь. Тож у день ювілею щиро бажаємо Сергієві Васильовичу міцного здоров`я та життєвих сил, великого сімейного й особистого щастя, достатку й благополуччя, радісних подій і звершень, удачі й оптимізму, бадьорості духу, незгасного завзяття й довгих років життя!

 

2-й Спеццентр МНС

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop16
konotop16