Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Посилання Пошук в Інтернеті

Пошук в Інтернеті

Пошукові системи в Інтернеті.

Показати # 
# Веб-Посилання Хіти
1   Link   Google
Найбільш потужна, надійна та високошвидкісна пошукова система. Забезпечує гарні результати пошуку як англійською, так і російською/українською мовою. Використовує базу даних і алгоритми пошуку Yahoo!. Має свій каталог web. Підтримує пошук у межах вказаного web-сайту. Дає відмінні результати при пошуку ресурсів, пов'язаних з інформаційними технологіями.
2069
2   Link   Yahoo!
Друга за величиною пошукова система в світі. Має велику кількість різноманітних сервісів і якісний web-каталог відсортованих за великою кількістю розділів ресурсів. Не має можливості пошуку російськомовного тексту.
2058
3   Link   AltaVista
Найбільша в світі пошукова система, що охоплює весь Інтернет (у тому числі і його російськомовну частину). Відрізняється великою кількістю проіндексованих документів, високою швидкістю, комплексним описом ресурсів, потужними і зручними функціями пошуку, особливо графічних зображень. Підтримується можливість складного пошуку. Має свій каталог.
1799
4   Link   Мета
Потужна повнотекстова пошукова система, має оригінальну базу даних. Підтримує розвинену мову запитів, пошук за окремими полями документів. Виконує пошук з урахуванням морфології української, російської та англійської мов. Посилання супроводжуються анотаціями. Зручний та швидкий перегляд результатів.
1971
5   Link   Uaport
Портал має потужні пошукові можливості у текстах документів в мережі Інтернет, архівах української преси, українських новинах, товарах та послугах. Пошук виконується не тільки українською, а й російською, англійською, французькою та іншими мовами.
1961
6   Link   Uaportal
Великий багаторівневий каталог українських ресурсів (тематична та регіональна класифікація), швидкий пошук за ключовими словами.
1885
7   Link   Bigmir
Український інформаційний портал, каталог українських сайтів, пошук, новини, спорт, суспільство, пошта, радіо. Пошук виконується через Google або через Яндекс.
1929
8   Link   Rambler
Потужний інформаційно-пошуковий портал. Має гарні можливості пошуку на серверах Росії та країн СНД. Працює досить швидко. Дозволяє виконувати пошук за комбінацією слів. Тематичні розділи, що представлені на головній сторінці, докладно висвітлюють російськомовні web-ресурси. Є спеціальні режими для пошуку новин, зображень, товарів. Результати пошуку містять назву документу, анотацію та адресу.
2461
9   Link   Яndех
Один з найкращих, найбільш інформаційно наповнених російськомовних пошукових серверів. Здатен здійснювати пошук web-сторінок в російській частині Інтернету. Він може знайти задані слова, незалежно від форми, в якій вони вживаються в документі, а також виконувати пошук за фразами. Передбачена можливість складання запиту „природною” мовою. Можливий пошук зображень за назвою, новин та товарів. Результати пошуку містять зручну анотацію.
1981
10   Link   Апорт!
Одна з кращих повнотекстових пошукових систем. Відрізняється наочністю і має широкі можливості пошуку за різними галузями. Пошук здійснюється за всіма граматичними формами ключових слів. Є автоматична перевірка орфографічних помилок в запитах. Результати пошуку, крім посилань та назви документу, містять фрагменти тексту, де зустрічаються потрібні слова. Є спеціальні режими для пошуку графічних та аудіофайлів. Має свій каталог ресурсів.
1918
Вісті Роменщини
Тандем прес

Календар

Випадкове фото

konotop35
konotop35