Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Це цікаво Гороскоп на 2010 рік. Рік Білого Тигра
Гороскоп на 2010 рік. Рік Білого Тигра
Це цікаво.
Вівторок, 27 жовтня 2009, 13:22      Ромни, Сумська область

За східним календарем 2010 рік - рік Білого або металевого Тигра, який починається 14 лютого 2010 року. Це третій рік у дванадцятирічному циклі тварин східного календаря.

Прояви стихії Металу: Метал - це твердість, гострота, сухість, холодність, чистота, справедливість і старість. Головні характеристики цього року: хоробрість і мужність, тому успіху в ньому доб'ються люди, сильні духом, які не бояться труднощів і не прогинаються під мінливий світ.

Характер народжених у рік Залізного Тигра (1950, 2010 роки народження) наче викований зі сталі, це сильний і мужній Тигр-охоронець. Він гордий своєю місією зберігати і захищати людину (господаря) від усіляких ворожих сил і готовий самовіддано працювати на цій посаді. Однак його нетерпляча натура не витримує бездіяльності і він часом кидається в бій навмання, коли його ніхто про це не просить, і тоді, звичайно, виявляється не при справах. Стан невизначеності його дратує.

Цей рік не буде зовсім спокійним і принесе в наше життя елемент несподіванки і раптовості. Будьте обережні і постарайтеся не робити поспішних і необачних дій. У політичному відношенні в перспективі великі зміни. Несподівана політична розв'язка. Революція.

Рік, сприятливий для змін, для дій, але головне, все ретельно зважити і не приймати поспішних рішень. Це стосується таких аспектів нашого життя, як кар'єра, особисте життя, фінанси і здоров'я.

Якщо ваш маленький Тигр народився між сходом і заходом сонця, то сонце буде його захистом.

 

Гороскоп на 2010 рік

ПАЦЮК (1960.1972.1984.1996.2008)

Для розсудливою Щура наступний рік буде сприятливим, так як природна інтуїція, економність та розважливість дозволяють йому прорахувати на кілька кроків вперед те, що для інших знаків стане несподіваним збігом обставин. Йому вдасться отримати додатковий прибуток завдяки своїм зусиллями і вдалим вкладенням, зробленим у минулі роки. Можлива дещо підвищена конфліктність, якою легко уникнути, контролюючи свої висловлювання і дії по відношенню до оточуючих. Цей рік сприятливий для отримання нових знань, різних стажувань і підвищення кваліфікації. Отримані в цьому році знання стануть надійним і довгостроковим вкладенням у ваше благополуччя. Енергійного і імпульсивного Щура закрутить вир подій цього року: операції, поїздки, нові знайомства і розваги зроблять ваш рік насиченим і яскравим.


БИК (1961.1973.1985.1997.2009)

Східний гороскоп на 2010 рік принесе Бикові перші плоди проектів і праць, розпочатих у минулому році. Якщо ви все зробили правильно і старанно працювали, не шкодуючи сил, то результати навіть перевершать очікування. А попереду вас вже манять багатообіцяючі перспективи і плани, тому відпочивати в новому році Бикові не доведеться, саме час засукати рукави і вирушити вперед, назустріч новим звершеням. У той же час, рік Тигра буде для вас більш благополучним у фінансовому відношенні, тому ви зможете себе трохи побалувати і дозволити собі ті покупки, про які мріяли весь минулий рік. Бикові-консерватору цього року потрібно бути відкритим для змін в житті. Сміливо відсікає другорядні справи і плани, щоб зосередитися на головному напрямку, проявіть свою природну наполегливість і працьовитість, і ви досягнете приголомшливих результатів!


ТИГР (1962.1974.1986.1998.2010)

Це його рік і Тигр може в ньому робити все, що захоче. Йому щастить. Сміливо починайте будь-які нові справи і проекти, але не чекайте занадто швидких результатів, приготуйтеся до того, що вони будуть довгострокові, але дуже прибутковими. Не дивлячись на те, що Тигр цього року приховується заступництвом свого знака, відмовтеся від нерозумного ризику і від будь-яких авантюр, які обіцяють золоті гори. Підкріплюйте свій вибір напрямку радою професіоналів, інформацією і ретельним аналізом. Звичку Тигра "наламати дров" на початку шляху давно пора міняти. Цей рік може принести вам зміну соціального статусу, а разом з тим, вихід на новий рівень у суспільстві і кар'єрі.


КІТ / КРОЛИК (1963.1975.1987.1999)

Кіт не любить змін, адже як правило, вони порушують його спокійний спосіб життя, тому 2010 для нього стане одним із самих складних. Не дивлячись на те, що цей період буде подібно зебрі мати двояке забарвлення, ви нарешті отримаєте результати від роботи попередніх років. Настав час, коли Коту просто необхідно підвести життєві підсумки, розставити пріоритети і відокремити істинні цінності від уявних. Якщо вам вдасться розкласти все по поличках, то ви зможете, нарешті, припинити суєту повсякденних побутових клопотів та фінансових негараздів, а також повернути у ваш будинок спокій і гармонію. Рік підходить для втілення давно задуманих змін в особистому житті, родині і відносинах. Сприятливі також будь-які роботи і операції, пов'язані з нерухомістю: обмін, покупка, ремонт або реконструкція.


ДРАКОН (1964.1976.1988.2000)

Наступаючий рік стане сприятливим для Дракона і дозволить здійснити багато його планів. Нарешті він зможе сяяти і отримати заслужену нагороду! У цьому році велику роль відіграє ваше оточення - опорою ваших планів і проектів стануть друзі, колеги та інвестори, на яких ви зможете без найменших вагань покластися практично в усьому. Незамінними цього року стануть такі якості Дракона, як - енергійність, життєстійкість, ентузіазм і харизма, за допомогою якої вони здатні повести за собою людей і зробити їх своїми однодумцями. Цього року також можливі зміни в особистому житті: шлюб, заручини, нові відносини або народження дітей.


ЗМІЯ (1965.1977.1989.2001)

Це буде досить складний рік для Змії, але в той же час - це буде рік великих досягнень і мудрих уроків. Він стане переломним моментом рішуче у всьому, кар'єра вимагає повної самовіддачі і кардинальних змін. Змії доведеться багато від чого відмовитися, щоб досягти успіху: від сімейного затишку, повноцінного відпочинку, частого спілкування з близькими та друзями. Не все пройде гладко і безболісно, але результати зусиль цього року перевершать ваші найсміливіші очікування. Змія зможе домогтися запаморочливих висот в кар'єрі і підніметься на новий щабель соціального положення. Головне не втрачати голови і не ставити свої професійні досягнення вище сімейних цінностей. У цьому році вам як ніколи знадобиться підтримка близьких і друзів, що стане своєрідним випробуванням для щирих відносин.


КІНЬ (1966.1978.1990.2002)

Справжній аристократ - Кінь - цього року досягне великих творчих успіхів і зможе задовольнити своє професійне самолюбство. Цей рік пройде для нього під знаком успіху і зірки обіцяють представникам цього знака зміни в особистому житті: одруження, народження дитини або нові перспективні відносини. Зміни в 2010 році торкнуться не тільки особистого життя: ви зможете змінити місце проживання, професійну діяльність або отримати цікаву пропозицію роботи за кордоном. Ваш бізнес також буде розвиватися: з'являться перспективні контакти з іноземцями та партнерами з інших регіонів.

Головне завдання Коню в цьому році - примирити свої уявлення про світ з реальним життям, адже якщо ідеал - це привид що не дає нам спокою, то щастя - це наше сьогодення, яке завжди поруч!


КОЗА / ВІВЦЯ (1967.1979.1991.2003)

Цей рік навчить легковажну Козу бути відповідальною і практичною. Ці якості дозволять їй уникнути хвилювань і неприємностей. 2010 принесе зміни у ваше життя, тому саме час відмовитися від застарілих поглядів, методів і відносин. Новий виток спіралі вашої кар'єри дозволить вийти на більш високий рівень партнерських відносин, розширить горизонти вашого бізнесу і подарує чимало можливостей для поліпшення матеріального становища.

Наступаючий рік насичений найрізноманітнішими контактами: особистими, діловими і світськими. Нові знайомства й несподівані збіги подарують вам дивовижні шанси, тому саме час проявити свій природний артистизм і чарівність. 


МАВПА (1968.1980.1992.2004)

Рік Тигра буде для Мавпи не простим, можна навіть назвати його стресовим. Цей рік буде сповнений турбот, переживань і переглядів цінностей що стали вже такими звичними. Зміни торкнуться взаємин з оточуючими людьми. У цій області передбачаються істотні зміни. Рік Тигра принесе зміну в особистих відносинах, можливе укладання шлюбу або з'ясування сімейних відносин, які будуть не особливо приємним, аж до розриву. У суспільних відносинах теж можливі зміни, як зміна виду діяльності, місця роботи і місця проживання. У будь-якому випадку, це буде відбуватися дуже болісно для Мавпи, до того ж, її ексцентричність, неврівноваженість і емоційність, яка межує часом із навіженям, погіршать ситуацію. Можливо, ситуація вийде з-під контролю, і можуть виникнути негаразди із законом, поява недругів через бажання Мавпи завжди бути в курсі подій і все мати. Однак, якщо Мавпі спробувати впоратися зі своєю пихою, самомилуванням, і часом «прикусити язика», тобто зупинитися у вічному своєму бажанні всіх критикувати, повчати і засуджувати, то, при її природних здібностях вийти сухою з будь-якої ситуації, викрутитися навіть з майже безвихідних ситуацій, вона зможе багато чого змінити. При використанні розсудливості і стримування своїх емоцій, а також природної хитрості Мавпи, вона зможе навіть придбати нові корисні зв'язки, дуже потрібні знайомства і зацікавити своїми грандіозними планами, проектами або ідеями своїх партнерів або колег.


ПІВЕНЬ (1969.1981.1993.2005)

Для Півня рік Тигра буде роком турбот, роботи, виконання своїх обов'язків і необхідністю саморозвитку, самовдосконалення, підвищення професійної підготовки. Крім того, можуть відбутися зміни в колективі, де Півневі доводиться трудитися - серед колег по роботі або навчанні, партнерів по захопленням і бізнесу. Все це не може не позначитися на душевному стані і, природно, принесе чимало тривог, тому Півневі треба старанно працювати, удосконалюватися у всіх своїх галузях діяльності, а також не забувати про свій духовний розвиток і здоров'я. Якщо Півень зможе сконцентруватися, не відволікатися на дрібниці й ілюзії і не надавати великого значення тому, як сприймають його оточуючі і чи красиво він виглядає з боку, цьому показного лиску і помпезності, то до кінця року прийде з великими досягненнями, конкретними позитивними результатами і забезпечить себе на майбутнє.


СОБАКА (1958.1970.1982.1994.2006)

Рік Тигра для Собаки стане роком виконання її творчих планів, роком відкриття її талантів, і створить перспективи для виконання багато чого ще не реалізованого. Цього року у Собаки з'явиться можливість проявити всі свої кращі якості, показати свою романтичну, тонко відчутну натуру. Це торкнеться як громадських, так і особистих відносин. Рік Тигра дасть можливість Собаці знайти свою «половинку», кохану людину і показати йому свою любов, відданість і вірність. Сімейним людям цей рік є сприятливим для народження дітей і зміцнення відносин з близькими людьми, можливістю побалувати їх приємними вчинками, подарунками та сюрпризами, що буде ними оцінений і створить теплі і надійні відносини в майбутньому.

Надійні відносини в особистому плані стануть точкою опори для Собаки в її професійної діяльності. Окрилена успіхами, вона ще з більшою силою і відвагою порине у професійні та громадські справи, в боротьбу з недоброзичливцями і конкурентами, прагнучи до справедливості, чесності та порядності. Якщо Собака зможе використовувати такі свої природні якості, як здібності керівника, організатора і лідера, то вийде переможцем у багатьох складних ситуаціях цього року, втілюючи в життя багато чого з того, що було заплановано раніше, і буде внутрішнє задоволення, рівновага і гармонія.


СВИНЯ / КАБАН (1959.1971.1983.1995.2007)

Для Кабана рік Тигра буде вирішальним у багатьох питаннях і відносинах. Його чекають значущі зміни, які будуть пов'язані з його рішучістю розлучитися зі старим "багажем" і повернутися до нового. Можливо, доведеться зважитися на розрив деяких звичних, але вже не потрібних, зв'язків і видимих, а часом - просто придуманих, зобов'язань. Не потрібно тягнути весь тягар минулого за собою; щоб пустити зміни у ваше життя, необхідно звільнити місце, провести так звану ревізію. Настане момент розуміння того, що необхідно у всіх життєвих перипетіях покладатися на такі вічні підвалини, як родинні, сімейні зв'язки.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Випадкове фото

Сейм
Сейм