Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Це цікаво Дізнайся, що чекає тебе у 2015 році, читай гороскоп на рік за знаками зодіаку
Дізнайся, що чекає тебе у 2015 році, читай гороскоп на рік за знаками зодіаку
Це цікаво.
Понеділок, 17 листопада 2014, 22:50      Ромни, Сумська область
Коза, згідно зі східним гороскопом, 2015 року внесе глибокі зміни в кожну з сфер людського життя. І хоча ці зміни можуть стати позитивними, на Вас будуть діяти такі фактори, як непередбачуваність, запальність і впертість, так як саме такі характеристики притаманні покровительці 2015 року - Козі. Однак кожна людина, яка хоче внести у своє життя новизну, можливо навіть повністю змінити уклад свого життя, отримає в цьому періоді чимало цікавих пропозицій і можливостей.
Астрологічний прогноз на 2015 рік не радить будувати будь-які глобальні плани, бо в рік Кози це справа не тільки марна, а й невдячна. Уперта Коза може перевернути все по-своєму і Вам доведеться в авральному порядку переглядати всі свої задумки. Після минулого року Коня, такого спокійного і врівноваженого, звикнути до капризної і примхливої Кози буде нелегко, але все ж доведеться постаратися.
У 2015 році відбудеться два повних місячних і сонячних затемнень. Ці події енергетично будуть дуже важливі для кожної людини, тому в ці дні слід дотримуватися обережності: можуть виникнути зміни як у діловому, так і в особистій сферах, причому далеко не завжди позитивні. Для того, щоб вони не стали фатальними для Вас, не робіть необдуманих кроків, прораховуйте можливі наслідки.
Загальний гороскоп Овен на 2015 рік

Загалом 2015 буде в багатьох планах успішним для людей, які народжені під знаком Овна. В першу чергу даний показник буде полягати в тому, що у Вас з'явиться шанс поліпшити своє життя, змінивши спочатку самих себе. Ви зможете стати більш комунікабельними та впевненими в собі, визнати свої недоліки і зуміти впоратися з ними, що зіграє Вам лише на руку.
Цього року діяльні й цілеспрямовані представники цього знака зодіаку зможуть домогтися досить багато чого. Цього року зірки не відмовляють Овнів від планування свого майбутнього, оскільки велика вірогідність, що в даний період це будуть не просто мрії, а конкретні плани, які Ви зможете перевести в цілі і втілити в життя. Але варто відзначити, що багато чого буде залежати від того, які люди будуть перебувати з Вами поруч, і від того, чи зможуть вони підтримати Вас. Звичайно, в ідеалі - прагнути до чогось разом. Маючи надійне плече поруч, шанси домогтися успіху у Овнів цього року значно зростуть.
Загальний гороскоп Телець на 2015 рік
Рік Кози обіцяє бути для людей, народжених під знаком Тельця, більш спокійним і гладким, ніж попередній рік Коня, в якому багато представників цього знака зодіаку напевно зіткнулися з різними труднощами і перенесли не найприємніші періоди в житті. Зараз же зірки будуть прихильніше налаштовані до Вас. Так що, якщо навіть якісь неприємності і стануться, то не надавайте їм великого значення. Вони скоро зійдуть «нанівець». В першу чергу при зустрічі з ними потрібно проявити спокій і терпіння.
В той же час життя Тельців цього року явно не можна назвати сірим. В ньому відбуватимуться безліч різних подій, які скрасять його і зроблять різноманітним. Від такої великої кількості пригод (в приємному сенсі цього слова) Ви можете навіть стомитися. Але, побувши день-другий без них, Ви зрозумієте, що Вам стає попросту нудно. Тому не скаржтеся на долю через те, що часом відбувається всього занадто багато. Насправді саме такого ритму життя зараз вимагає Ваше внутрішнє «я».
Хороша в 2015 року буде для Тельців робота над собою, а точніше, вона буде досить легко Вам даватися. Це стосується зокрема і удосконалення Вашої зовнішності. Наприклад, якщо Ви хочете схуднути, то у Вас напевно вистачить сили волі, щоб витримати дієту до кінця. Якщо ж Ви - представниця прекрасної статі, і хочете відростити довге волосся, то не просто думайте про це, а працюйте на благо Вашої мети (робіть різні маски, процедури), і скоро прекрасна шевелюра порадує Вас. Також легко людям, які належать до даного знаку зодіаку, буде даватися поповнення багажу знань. Нові предмети, і зокрема мови, при бажанні досить просто залишаться у Вашій голові.
Загальний гороскоп Близнюки на 2015 рік
2015 буде для народжених під знаком Близнюків досить значущим періодом їхнього життя. По-перше, це виразиться в плануванні майбутнього. Саме побудовані зараз Вами плани і виниклі ідеї будуть характеризувати наступні роки Вашого життя. Як зазначають зірки, рік Кози - ідеальний час для Близнюків, щоб прийняти кардинально важливі життєві рішення. Напевно вони будуть правильними. Але варто обмовитися, що станеться так виключно в тому випадку, якщо прийняті рішення будуть самими Вами з урахуванням своїх побажань, а не нав'язані кимось іншим. Взагалі, ставитися до порад з боку в даний час потрібно буде особливо обережно і завбачливо.
Відмінною характеристикою життя, яке йтиме в ногу з Близнюками, стане удача. Вона буде дуже часто супроводжувати Вас як в особистих справах, так і в професійній сфері діяльності. Але фортуна буде не просто каменем падати Вам на плече, а обережно потрапляти до Вас в руки. І тільки від Вас залежить, чи зможете Ви розпорядитися нею. Звичайно ж, не обійде справу і без діяльності з Вашого боку. Якщо Ви будете тільки чекати, поки все складеться само собою, то навряд чи щось вийде. Не бійтеся зробити те, чого давно хочете. Як говориться, ризик - благородна справа. Тим більше що врівноважений характер більшості Близнюків навряд чи дозволить їм зробити зовсім вже необачний крок, який напевно буде приречений на невдачу.
Загальний гороскоп Рак на 2015 рік
2015 може бути для представників знака зодіаку Рак не найпростішим періодом, в першу чергу через виникнення проблем комунікаційного характеру. Вам може бути не просто налагодити нові контакти, і навіть можуть виникнути проблеми в спілкуванні з людьми, з якими раніше все було добре. Швидше за все, причина даних змін полягає в Вас самих і, можливо, у Вашій внутрішній невпевненості. Тому, щоб уникнути таких неприємностей, Вам потрібно звернути увагу на свій внутрішній світ. Якщо людям, народженим під знаком Рака, вдасться налагодити комунікацію з самими собою, то напевно і в спілкуванні з іншими людьми, які володіють не найпростішим характером, у Вас не виникне проблем, або, в крайньому випадку, Ви зможете легко і швидко їх згладити .
Взагалі зірки навпаки рекомендують Вам приділяти побільше уваги новим знайомствам. Люди, які увійдуть у Ваше життя в 2015 році, напевно принесуть Вам позитивні зміни, як в сфері Вашої професії, так і в особистому житті, якщо Ви поки самотні. Водночас астрологи радять Вам не бути занадто довірливими, поки хоч трохи не впізнаєте людини. Інакше цим можуть скористатися Вам не на благо.
Можуть зіткнутися Раки і з такою ситуацією, коли хтось із людей (причому, Ваших близьких) спробує «їздити» на Вас. Причина цього криється в Вашій безвідмовності. Якщо у Вас дійсно є важливі справи, то не бійтеся сказати про це. Напевно близькі люди Вас зрозуміють. Інакше всіе вирішать (якщо ще не зробили цього), що Ви завжди вільні і ніколи не відмовляєте. Такий стан справ призведе тільки до ще більшого тиску з боку. Але в силах Раків це змінити.
Загальний гороскоп Лев на 2015 рік
Рік Кози буде для багатьох представників зодіакального сузір'я Лева досить неоднозначним. Справа в тому, що відносяться до цього знаку люди, які звикли в житті досягати всього своєю працею (найчастіше важкою і копіткою), зараз можуть отримати багато, практично нічого для цього не роблячи, або ж не помічаючи самі своєї праці. Це може здивувати Левів. Але не поспішайте робити висновки про те, що щось йде не так. Дозвольте іноді втрутитися його величності нагоді і зробити Ваше життя кращим. Ви напевно це заслужили.
Також велика ймовірність, що Левам доведеться неодноразово перебудовуватися з однієї ситуації на іншу. Для людей, які звикли до більш стабільного життя і до впевненості в завтрашньому дні, це може бути досить проблематично. Тому зірки рекомендують Вам стати, образно кажучи, гнучкими.
Відзначимо й те, що цього року Левам не рекомендується «розпорошуватися», виконуючи сотні справ одночасно. І справа не в тому, що Ви не зможете з ними впоратися. Це Ви напевно зумієте, хоча і вийдете з ситуації з почуттям моральної, а можливо і фізичної, втоми. Набагато більш правильно для Вас буде зосередитися на виконанні якоїсь однієї справи. В такому випадку великі шанси, що вона не тільки буде виконана більш якісно і швидко, але й не залишить «гір» втоми у Левів.
Загальний гороскоп Діва на 2015 рік
У багатьох життєвих справах Дів (як в особистому житті, так і в плані кар'єри) все залежатиме безпосередньо від них же самих. З самого початку 2015 Дівам може бути досить непросто пристосуватися до вимог, які будуть диктувати нові умови життя. Звичайно, Ви можете почати їм перечити і йти наперекір. І ймовірно, діючи таким чином, Ви навіть зумієте щось змінити. Але астрологи не рекомендують народженим під цим знаком людям діяти даними чином. Справа в тому, що далеко не факт, що змінені обставини влаштовуватимуть Вас більше, ніж ті, які були до цього. У зв'язку з цим, перш ніж намагатися щось змінити, потрібно гарненько подумати про те, чим така погана певна ситуація, і чому Ви хочете її виправити. Цілком ймовірно, що в ході таких міркувань Ви можете зрозуміти, що це зовсім не так трагічно, як Вам здавалося, і зможете навіть знайти позитивні сторони, які Вас в підсумку порадують.
Особливо напруженим в житті багатьох Дів в цьому році буде період кінця весни-початку літа. Саме зараз Ви, як зазначають небесні покровителі, опинитеся на порозі прийняття важливого рішення, від якого багато в чому буде залежати Ваше подальше життя. Щоб воно було правильним, в першу чергу слухайте тільки своє серце, і не давайте нікому нав'язати Вам свою думку і збити Вас з внутрішніх переконань.
Загальний гороскоп Терези на 2015 рік
Рік Кози стане, згідно астрологічним передбаченням, для багатьох стосовно знака Терезів людей досить «схвильованим» часом. Вам буде здаватися, що багато оточуючих, немов спеціально, намагаються вивести Вас із себе. Але швидше за все (принаймні, в більшості випадків) Ви просто будете жертвою невдалого збігу обставин, яким потрібно спробувати навчитися противитися. Якщо Ви не можете щось змінити, то намагайтеся прийняти ситуацію такою, як вона є, і просто абстрагуватися. Переключіться на щось інше, відверніться, і напевно Ви побачите, повернувшись до цієї проблеми знову, що вона зовсім не так критична, і приводу для серйозного розладу, а тим більше паніки, просто немає.
У Терезів може виникнути чимало конфліктів з оточуючими людьми в тому випадку, якщо Ви будете нав'язувати їм свою думку. Справа в тому, що Ви можете зіткнутися з ситуаціями, в яких Ви і інша людина (ймовірно, хтось із Вашого близького оточення) будете дотримуватися кардинально різних точок зору. Зірки радять зрозуміти і прийняти позицію іншої людини, якщо це ніяк не зачіпає Ваше життя безпосередньо і не заподіює Вам істотного дискомфорту. Важливо зрозуміти, що кожна людина має право на свою думку. Подумайте самі: хотіли б Ви, щоб Вас змушували визнати правоту чиєїсь позиції і абсурдність своєї, якщо Ви з цим не згодні? Справа в тому, що сварка, яка почнеться, здавалося б, з дрібниці, може надовго (якщо не назавжди) внести розбрат у відносини з близькою Вам людиною.
Загальний гороскоп Скорпіон на 2015 рік
Для представників знака Скорпіон 2015 буде сповнений різних подій, до багатьох з яких спочатку Вам буде непросто «сформулювати» своє ставлення. Якщо це буде так, то не поспішайте, якщо Ви самі в них до кінця не впевнені.
Багато людей, які відносяться до цього знака зодіаку, згідно прогнозам зірок, можуть захотіти розлучитися з минулим (якимись ситуаціями, людьми, роботою і так далі). Якщо Ви прийняли таке рішення, то йдіть вперед не озираючись. Так як, обернувшись, знову зробите крок назад і застрягнете на середині. Важливо - навчитися йти з сеансу кіно, яке не приносить Вам задоволення і розлучатися з людьми, що заподіюють біль. Навіть якщо сам процес розриву буде болючим, невже Ви хочете залишитись з цим відчуттям на довгий час? Ймовірно, колись Ви все одно захочете піти. А чим це буде пізніше, тим болючіше. Зовсім інша справа, якщо Ви бачите так зване світло в кінці тунелю. Але тоді для зміни ситуації працювати (у всіх сенсах) в першу чергу доведеться самим Скорпіонам. Необхідно відповісти на питання для самих же себе: чи готові Ви до цього?
Багатьох представників цього «жалячого» знака зодіаку переслідуватиме лінь. Зірки ж настійно рекомендують гнати це відчуття якнайдалі. Звичайно, можна дозволити собі відпочити день-другий, навіть попросту повалятися на дивані. Всі ми - люди, і всім час від часу це потрібно. Але не дайте собі «застигнути» в цьому положенні. Так як в такому випадку вибратися з нього Скорпіонам може бути архі складно. Крім цього, перебуваючи в «сплячці», Ви можете упустити чимало перспективних можливостей, які дозволять зробити кроки до зміни життя в кращу сторону.
Загальний гороскоп Стрілець на 2015 рік
Стрільцям на рік Кози представиться можливість зробити крок вперед, причому не виключено, що відразу в декількох сферах життя. І чи зробите Ви це, залежить на 99 відсотків від Вашого бажання і впевненості в тому, що Ви хочете чогось. Обставини та навколишні люди в більшості випадків не гратимуть в цьому безпосередню роль (або, в крайньому випадку, Ви зможете протистояти сформованій ситуації), але, повторимося, тільки в тому випадку, якщо Ви зрозумієте, що Вам це потрібно.
Крім властивої Вам ерудиції та кмітливості новий рік обдарує представників цього знака зодіаку і якоюсь хитрістю, якої, можливо, в деяких ситуаціях Вам не вистачало. У зв'язку з чим досягти результату людям, народженим під знаком Стрільця, буде значно простіше, ніж раніше.
Також, як зазначають небесні покровителі, в 2015 році Стрільці будуть без проблем сходитися з людьми, навіть з тими, з ким мають протилежні думки на якусь виниклу ситуацію. Це зіграє Вам тільки на руку, та й не змусить витрачати зайві нерви. Не варто сперечатися з людиною, яку все одно не переконати. Така позиція дозволить Вам досягти успіху і розташування важливих для Вас людей, зокрема, у професійній сфері. І назвати нечесними ходами це не можна. Адже Ви будете з собою чесні і напевно не станете йти наперекір своїй совісті і внутрішнім переконанням.
Загальний гороскоп Козеріг на 2015 рік
Козероги зможуть проявити себе в цей період відмінними організаторами. Ці прояви можуть зачепити як професійну сферу Вашому житті, так і сімейні справи. Ви можете сміливо брати на себе ініціативу щодо організації та проведення тієї чи іншої справи. Напевно у Вас все чудово вийде, а оточуючі люди будуть не тільки вдячні Вам за це, а й приємно здивовані. І їх думка про Вас зміниться в ще кращу сторону. До речі, якщо мова йде про кар'єру, не виключено, що це помітить Ваш шеф, який задумається про підвищення Вас по службі або про доручення Вам важливого і відповідального перспективного проекту.
Однією з сильних сторін Козерогів в рік Кози стане їх вміння уникати конфліктів. Ви зумієте не тільки не провокувати виникнення таких ситуацій, а й згладжувати вже намічені. І не думайте, що через це Ви можете уславитися людиною, що не вміє відстоювати свою точку зору. Навпаки, Вас лише сильніше почнуть поважати оточуючі люди.
На жаль, не виключено і те, що Ви зіткнетеся  з ненайприємнішими емоціями, які викличуть у Вас заздрісники або конкуренти в якійсь галузі. Вони намагатимуться лише, що називається, вставляти палки в колеса. Але небесні світила рекомендують Козерогам, замість того щоб переживати з цього приводу і морально пригнічувати себе, проявити певну хитрість. В такому випадку Ви можете отримати перемогу над ними, по суті нічого складного для цього не роблячи.
Загальний гороскоп Водолій на 2015 рік
Люди, які народжені під знаком Водолія, зможуть в рік Кози підходити до багатьох сторін життя досить раціонально. А тому невдачі неглобального характеру будуть проходити мимо Ваших душевних переживань. Оскільки Ви будете розуміти, що нічого страшного чи трагічного не сталося, то Ви і не будете це пропускати через себе, що, безсумнівно, добре. У той же час Ви будете щиро, від усієї душі радіти успіху, нехай і не дуже великому. Ви навчитеся цінувати незначні, на перший погляд, речі, які здатні прикрасити сірі дні, від чого Ваш настрій, та й взагалі настрій по життю, зміниться в кращу сторону.
Стереотипи і громадська думка для Водоліїв перестануть бути значущими. Якщо раніше Вас турбувало, що скаже хтось, то зараз Ви зумієте абстрагуватися від інформації даного характеру. Головне, щоб такий настрій не заподіював болю Вашим близьким людям. В такому випадку Ви йдете в правильному напрямку.
У багатьох народжених під цим знаком людей значно розшириться коло знайомств, як професійного, так і особистого характеру. Все це відіб'ється на Вашому житті виключно позитивними змінами. По-перше, нові зв'язки допоможуть, при бажанні, просунутися вгору по кар'єрних сходах. Але пам'ятайте, що без старань з Вашого боку тут теж не обійтися. Зв'язки - це лише додаткова допомога. По-друге, якщо Ви самотні, то нове коло людей дасть можливість виправити такий стан справ. Великі шанси, що у Вашому оточенні з'явиться приємний представник протилежної статі.
Загальний гороскоп Риби на 2015 рік
Риби в рік Кози, як кажуть зірки, зможуть знайти те, що приносить їм задоволення і насправді подобається. Це стосується багатьох сторін Вашого життя. Ви можете знайти в цьому році те професійне заняття, яке принесе Вам, крім хорошої заробітної плати, істинне задоволення. Також зможете виявити улюблені місця для подорожей або прогулянок. У багатьох Риб з'явиться нове хобі, яке дозволить задіяти їх творчий потенціал, який напевно дуже широкий. Не виключено і те, що, якщо Ваше серце поки самотньо, Ви зустрінете людину, яка дійсно Вам сподобається, а незабаром Ви відчуєте до неї і щось більше, і вона зможе скласти Вам компанію по життю.
Зірки застерігають народжених під знаком Риб, щоб вони не були надмірно наївними і довірливими. Так як, на жаль, не виключено, що хтось із Вашого оточення захоче скористатися цими якостями. Довіряйте тільки перевіреним людям, або тим, хто давно є членом Вашого близького оточення, щоб самим себе потім не картати.
Багато представників цього знака зодіаку відчують бажання у що б то не було розлучитися з минулим, яке їх обтяжує. Якщо у Вашому теперішньому житті є люди, спілкування з якими приносить Вам біль і дискомфорт, зірки рекомендують проявити здоровий егоїзм і відрізати ці зв'язки. Інакше Ви будете дуже часто перебувати в стресовому стані, а це загрожує неприємними наслідками у психологічному плані.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Випадкове фото

33
33